Україна завоювала ще одну медаль на Паралімпіаді-2018

14 Березня 2018

Українська лижниця Оксана Шишкова завоювала “бронзу” в спринтерській гонці на дистанції 1,5 км на Паралімпійських іграх-2018 у Пхенчхані. У п’ятий день змагань наші співвітчизники боролися за нагороди в чотирьох фіналах з шести, проте зуміли здобути лише одну медаль.

Єдину медаль Україна отримала в заключному фіналі лижної дисципліни, де боролися спортсменки з порушенням зору (клас В2). 26-річна харків’янка Шишкова до останнього замагалась за “срібло”, однак у підсумку фінішувала третьою.

У спринті на 1,5 км капітан збірної України в Пхенчхані Григорій Вовчинський фінішував шостим.

Триразова бронзова призерка Ігор-2018 Людмила Ляшенко не змогла завоювати ще одну медаль у спринті на 1,5 км серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату (LW8). Українка зайняла в підсумковому протоколі п’яте місце.