Українські плавці-паралімпійці стали другими у світі

23 Липня 2015

11709807_10153372356957696_8986781887263220431_o19.07.2015. Ще тривають останні хвилини церемоній нагородження чемпіонату світу з плавання, що проходив з 13 по 19 липня у Глазго, Великобританія, та об’єднав своїм змагальним духом майже 600 спортсменів з 68 країн світу, але ми вже знаємо прикінцевий результат: національна паралімпійська збірна команда України, яка виступала у складі 43 спортсменів, виборола 63 високі нагороди, серед яких 21 золота, 27 срібних та 15 бронзових медалей та посіла друге місце у світі.

В останній день змагань українцям вдалось вибороти 1 золоту, 5 срібних та 2 бронзові нагороди.

Сьогодні (на жаль, єдину) золоту нагороду для команди України завоювала красуня Мерешко Єлизавета на дистанції 100 м вільним стилем.

• Соцька Ірина – на дистанції 50 м на спині

Бронзові медалі у Ванзенка Дмитра (на дистанції 400 м вільним стилем) та Паламарчука Сергія (на дистанції 50 м на спині).

Найкращим спортсменом від команди України, безсумнівно, став Дмитро Виноградець, який виборов 4 золоті ( в індивідуальній програмі) та 1 срібну (естафета) медалі.

Мерешко Єлизавета

Найкращою спортсменкою від команди України стала Мерешко Єлизавета, у спортивному доробку котрої на цьому чемпіонаті світу 3 золоті та 2 срібні нагороди (одна срібна медаль – у естафеті).