Українські паралімпійці стабільні: 5 високих нагород у другий день змагань

27 Січня 2015

25 січня, у другий змагальний день чемпіонату світу з лижних гонок та біатлону, що проходить у м.Кейбл, США національна паралімпійська збірна команда з зимових видів спорту виборола 5 високих нагород, серед яких 1 золота, 2 срібні та 2 бронзові нагороди. Відтак, станом на сьогодні у доробку нашої команди 10 медалей: 3 золоті, 5 срібних та 2 бронзові.

Традиційно володаркою золотої нагороди стала Кононова Олександра, а її подругою по подіуму зі срібною медаллю – Ляшенко Людмила (на дистанції 15 км). До речі, дівчатка вже другий день поспіль у такому ж складі очолюють подіум. Срібну нагороду виборов і Яровий Максим (на дистанції 15 км). Українські паралімпійці стабільні 5 високих нагород у другий день змагань1

Бронзові медалі завоювали Ігор Рептюх (на дистанції 20 км) та Ольга Прилуцька (на дистанції 15 км) разом із гайдом Борисом Бабарем. Українські паралімпійці стабільні 5 високих нагород у другий день змагань2

У наступний день змагань, 27 січня, наші спортсмени боротимуться за першість чемпіонату світу у біатлоні, середня дистанція, а ми вболіватимемо за них разом із офіційними спонсорами Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України ПАТ “Ощадний банк України”, компаніями Воля та Allianz. Результати чемпіонату та виступів наших спортсменів можна побачити на наступному ресурсі:  http://www.paralympic.org/cable-2015/schedule-results.