«Укр-Петроль» волинського олігарха заплатить штраф за порушення прав осіб з інвалідністю

23 Липня 2015 Друкувати цю новину

ukrpetrolПідприємство «Укр-Петроль», що входить до бізнесу волинського олігарха Сергія Ковальчука, відомого своєю підтримкою Віктора Януковича, заплатить штраф за порушення прав осіб з інвалідністю.

Про це інформує прес-служба прокуратури Волинської області.

Прокурор Волинської області в інтересах Волинського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю звернувся до суду з адміністративним позовом до приватного підприємства «Торгівельна компанія «Укр-Петроль», щоб стягнути адміністративно-господарські санкції та пеню за невиконання у 2014 році нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю, у сумі майже 125 тис. грн.

З'ясувалося, що на підприємстві минулоріч працювало на 8 осіб зі встановленою інвалідністю менше, ніж цього вимагає Закон України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні».

При цьому торгівельна компанія не повідомляла центр зайнятості про наявні вакантні робочі місця для осіб з інвалідністю та не сплатила передбачені законом адміністративно-господарські санкції за незабезпечення встановленого нормативу робочих місць для осіб з інвалідністю.

Рішенням Волинського окружного адміністративного суду позов прокурора області повністю задоволено.

Відтак ПП «Торгівельна компанія «Укр-Петроль» доведеться сплатити майже 125 тис. грн за невиконання нормативу з працевлаштування осіб з інвалідністю.

Вголос

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук