У Житомирі людей з інвалідністю вчать, як започаткувати власну справу

14 Лютого 2018 Друкувати цю новину

У Житомирі людей з інвалідністю вчать, як започаткувати власну справу

На тренінгах люди з інвалідністю дізнаються про сучасні методи просування товарів та послуг через інтернет, про техніки продажу, про фінансове планування тощо.

У Житомирі людей з інвалідністю навчають, як започаткувати власну справу. Про це УНІАН повідомили у прес-службі Житомирської міської ради. Як зазначається у повідомленні, тренінги проходять у Домі української культури.

На них люди з інвалідністю та лідери громадських організацій людей з інвалідністю дізнаються  про сучасні методи просування товарів та послуг через інтернет, про техніки продажу,  про фінансове планування тощо.

«Український жіночий фонд і USAID надав грант, завдяки  якому ми маємо можливість навчити людей з інвалідністю започаткуванню власної справи. В нас вже є випускники, які виграли два міні – гранти. У цьому році ми маємо учасників, які  стануть випускниками і сподіваюсь, що саме вони напишуть бізнес - плани, які будуть підтримані», - розповіла на заході голова ГО «Молодь. Жінка. Сім’я.» Неля Ковалюк.

Тренінги проводять спеціально навчені люди. Випускники тренінгової програми зможуть взяти участь у конкурсі міні-грантів на суму до 38 тис. грн та отримуватимуть  юридичну і методичну підтримку. Гранти надаються для заснування  малого бізнесу.

УНІАН

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук