7 квітня у Вінниці пройде тренінг для роботодавців з питань працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю

1 Квітня 2016 Друкувати цю новину

У Вінниці пройде тренінг для роботодавців з питань працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю

7 квітня у Вінниці пройде тренінг для роботодавців з питань працевлаштування та зайнятості внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю; учасників АТО, що отримали травми; цивільних постраждалих в зоні АТО, які стали людини з інвалідністюми та членів їх сімей.

Захід організовують Всеукраїнське громадське об’єднання "Національна Асамблея осіб з інвалідністю України" спільно з Української асоціацією фізичної терапії та UCPWheelsforHumanity (США) за підтримки Агентства міжнародного розвитку Уряду США (USAID) в рамках Міжнародного проекту "Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації".

Мета заходу - підвищення поінформованості роботодавців щодо різних аспектів працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю згаданих категорій населення, зміна стереотипів щодо них, сприяння покращенню ситуації на ринку праці для даної групи громадян, ознайомлення з міжнародним досвідом підприємств різних форм власності у цій сфері.

Запрошуємо керівників, менеджерів по персоналу підприємств, установ та організацій різних форм власності до участі у тренінгу.

Місце проведення:   Захід відбудеться 7 квітня 2016 року в  конференц-залі №2 готелю «Оптима» за адресою: м. Вінниця, вул. Київська 50/1.

Тривалість тренінгу з 10.00 до 15.00. Початок реєстрації 9.30.

Запис на участь у тренінгу за контактними телефонами:

Демко Світлана  +380984680830 (м. Вінниця), team_vinnitsa@i.ua

Назаренко Вікторія  +380937711060 (м. Київ) v.n.nazarenko@ukr.net

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук