У Вінниці готують унікальний спектакль

6 Лютого 2018 Друкувати цю новину

У Вінниці вперше представлять виставу, де головні ролі зіграють люди з інвалідністю.
18 лютого о 18:00 на сцені Вінницького обласного музично-драматичного театру імені Садовського відбудеться інклюзивна вистава «Пори року або Yes, I can».

У головних ролях – люди з порушенням руху, зору та слуху.
Художнє наповнення створюватимуть вихованці професійного танцювального колективу Школа танца Болеро та дитячого хору вінницької школи № 25.

Загалом у постановці буде задіяно більше сотні учасників. Хореограф постановки Татьяна Чистякова запевняє, що подібного дійства Вінниця ще не бачила.

«Дівчата, які займаються в центрі реабілітації ГО "Гармонія", вже не раз виступали із танцями на різних концертах. Перший їхніх виступ відбувся під час концерту «Танець не має меж», який ініціювала громадська організація Розвиток.Розвиток.

Після свята ми зрозуміли, що взяли високу планку і тепер звичайні виступи нам вже не підходять – потрібно рухатися вище.
Влітку минулого року подали проект інклюзивної вистави на пітчинг Британської ради і виграли, – розповідає Тетяна Чистякова. – Зараз готуємося до прем’єри.
Це насправді буде феєричне дійство, в якому за допомогою танцю, музики, співу глядачі побачать, як змінюються всі пори року, а головне – зрозуміють, що кожна людина може зробити свою мрію реальністю.
Вистава показує, що від «хочу» до «можу» може пройти життя, а може бути лише мить, якщо ми докладемо зусилля. І це стосується не тільки дівчат, у яких є проблеми з опорно-руховим апаратом, а всіх людей.
Після перегляду вони отримають нову мотивацію для розвитку.
І все це лише за символічні 50 гривень. Саме скільки коштує вхідний квиток».

Загалом для постановки дівчата готують вісім різних танців – це і вальс, і танго, і сучасні стилі. До репетицій підходять серйозно і відповідально, адже одразу після вистави у Вінниці відправляються на гастролі до Хмельницького.

відео: Телеканал ВІТА

У Вінниці готують унікальний спектакль.

У Вінниці готують унікальний спектакль.У Вінниці вперше представлять виставу, де головні ролі зіграють люди з інвалідністю.18 лютого о 18:00 на сцені Вінницького обласного музично-драматичного театру імені Садовського відбудеться інклюзивна вистава «Пори року або Yes, I can». У головних ролях – люди з порушенням руху, зору та слуху. Художнє наповнення створюватимуть вихованці професійного танцювального колективу Школа танца Болеро та дитячого хору вінницької школи № 25.Загалом у постановці буде задіяно більше сотні учасників. Хореограф постановки Татьяна Чистякова запевняє, що подібного дійства Вінниця ще не бачила.«Дівчата, які займаються в центрі реабілітації ГО "Гармонія", вже не раз виступали із танцями на різних концертах. Перший їхніх виступ відбувся під час концерту «Танець не має меж», який ініціювала громадська організація Розвиток.Розвиток. Після свята ми зрозуміли, що взяли високу планку і тепер звичайні виступи нам вже не підходять – потрібно рухатися вище. Влітку минулого року подали проект інклюзивної вистави на пітчинг Британської ради і виграли, – розповідає Тетяна Чистякова. – Зараз готуємося до прем’єри. Це насправді буде феєричне дійство, в якому за допомогою танцю, музики, співу глядачі побачать, як змінюються всі пори року, а головне – зрозуміють, що кожна людина може зробити свою мрію реальністю. Вистава показує, що від «хочу» до «можу» може пройти життя, а може бути лише мить, якщо ми докладемо зусилля. І це стосується не тільки дівчат, у яких є проблеми з опорно-руховим апаратом, а всіх людей. Після перегляду вони отримають нову мотивацію для розвитку. І все це лише за символічні 50 гривень. Саме скільки коштує вхідний квиток».Загалом для постановки дівчата готують вісім різних танців – це і вальс, і танго, і сучасні стилі. До репетицій підходять серйозно і відповідально, адже одразу після вистави у Вінниці відправляються на гастролі до Хмельницького.відео: Телеканал ВІТА #ВінницяNEWS #інклюзія

Опубліковано Вінниця News 3 лютого 2018 р.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук