У Теофіполі голова РДА відвідав центр соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю

17 Червня 2015 Друкувати цю новину

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей голова Теофіпольської райдержадміністрації Юрій Маєвський разом з керівником господарства ФГ «Кунчанський» Володимиром Пицюком відвідав районний центр соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю, який знаходиться у приміщенні Кунчанського ДНЗ. Даний центр відвідують 10 дітей з особливими потребами.

cr_1img_5855

Заклад має гарну навчально-матеріальну базу, забезпечений типовими меблями, холодильним устаткуванням, посудом, є кімнати гігієни з внутрішніми туалетами. Також, на території центру є облаштовані дитячі ігрові майданчики, діючий спортзал.

Юрій Маєвський вручив у подарунок закладу 10 комплектів спальної білизни. Висловив щирі слова вдячності колективу реабілітаційного центру на чолі з директором Людмилою Синєгуб за самовіддану працю, за увагу та тепло, які приділяються цим дітям, а також взяв під особистий контроль вирішення проблемних питань, які наразі є в центрі реабілітації, адже діти з обмеженими можливостями потребують особливої уваги та першочергової підтримки.

Хмельницька ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук