У Рівному люди з інвалідністю зможуть обирати собі помічників. Офіційно

22 Листопада 2017 Друкувати цю новину

У Рівному люди з інвалідністю зможуть обирати собі помічників. ОфіційноПоложення про порядок призначення помічників затвердив міськвиконком

Помічник за людину з інвалідністю зможе отримувати пенсію, аліменти, зарплату, поштову кореспонденцію. Він допомагатиме їй у побуті, представлятиме в органах влади.

Начальник міського управління праці та соцзахисту Рівного Віра Мельник пояснила, що раніше положення про помічників у місті не затверджували, бо за цим ніхто не звертався:

Законодавство передбачає дієздатним особам, які самі фізично не можуть здійснювати певні вчинки, призначати помічника. Але у нас не було такої потреби, бо ніхто не звертався.

Зараз – перше звернення - там, де двоє осіб з інвалідністю одружувалися. Вони вже розлучилися і пан Островський звернувся, що він хоче мати офіційно помічника.

Ми розробили положення, журнал для реєстрації посвідчень.

Розглядатиме питання про призначення помічника опікунська рада. А звернутися за цим із заявою-проханням має людина з інвалідністю. Призначатиме опікуна за поданням опікунської ради своїм розпорядженням міський голова. Помічнику видаватимуть відповідне посвідчення, яке реєструватимуть у спеціальному журналі. За послуги помічника людині з інвалідністю доведеться платити. Умови оплати визначатимуться домовленістю сторін.

Радіо Трек

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук