У Рівненському районі реорганізують Центр реабілітації осіб з інвалідністю

12 Червня 2015 Друкувати цю новину

stilЗ 2008 року в області функціонує центр професійної реабілітації осіб з інвалідністю. Він розташований у селі Олександрія Рівненського району. Саме там люди з обмеженими можливостями можуть здобути професію. Наразі в центрі навчається 23 інваліди, 14 з них здобувають професію оператора комп’ютерного набору, а 9 – швачки.

Разом з тим, на базі центру забезпечується медичний супровід осіб з інвалідністю. Там обладнано бальнеологічне відділення, кабінети масажу, лазеротерапії, парафінолікування, а також фізіотерапевтичний. Працюють тренажерний зал та зал психоемоційної корекції. Усі кабінети оснащені сучасним обладнанням.

Таким чином, медичне обслуговування в цьому закладі спрямоване на закріплення позитивних результатів стаціонарного та амбулаторного лікування, яке проводилося за місцем проживання.

«Люди з обмеженими можливостями сьогодні займають активну громадську позицію, вони здобувають професії, працюють на підприємствах, організовують виставки своїх творчих робіт. Створюють громадські формування. Тому, важливо вислухати їх позицію та підтримати актуальні ініціативи», - зазначає заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олександр Савчук.

Тому про подальшу роботу обласного центру реабілітації осіб з інвалідністю Олександр Савчук говорив не лише з працівниками департаменту соцзахисту та установи, також до розмови долучилися представники громадських організацій осіб з інвалідністю області. Саме вони ініціювали, щоб на базі центру не тільки можна було здобути професію, а й забезпечити проведення соціально-психологічної, медичної та фізичної реабілітації. А також, щоб там працювало відділення господарського обслуговування та денного догляду для дітей осіб з інвалідністю.

Всі ці зміни відображено у проекті нового положення про Рівненський центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю. Його і підтримали інваліди. Далі проект буде затверджено депутатами обласної ради, повідомили на сайті Рівненської ОДА.

Рівне 1

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук