У Рівненській області на отриманні хабара за інвалідність спіймали лікаря

17 Травня 2018 Друкувати цю новину

У Рівненській області на отриманні хабара за інвалідність спіймали лікаряПрокуратурою Рівненської області у скоординованій співпраці з працівниками управління захисту економіки в Рівненській області департаменту захисту економіки Національної поліції України та головного управління Національної поліції в Рівненській області викрито лікаря-офтальмолога однієї із центральних районних лікарень, який вимагав і одержав неправомірну вигоду в розмірі 5800 гривень.

У таку суму коштів лікар оцінив свої послуги за сприяння в оформленні документів про надання жителю району групи інвалідності.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури Рівненщини.

Правоохоронцями викрито працівника закладу охорони здоров’я в його ж кабінеті під час отримання 10 травня другої частини неправомірної вигоди у сумі 5000 гривень.

На цей час у кримінальному провадженні, розпочатому за ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), проводяться слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, повідомлення особі про підозру та обрання запобіжного заходу.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук