У переддень завершення Ігор в команди України – 98 медалей та стійка друга позиція на Дефлімпіаді

29 Липня 2017 Друкувати цю новину

Сьогоднішній одинадцятий день Дефлімпіади,  29 липня,  за день до завершення Ігор, був рясним на перемоги національної дефлімпійської збірної команди України: нашим спортсменам вдалось не тільки здолати рубіж 90 нагород на Дефлімпіаді-2017, завоювавши 2 золоті, 10 срібних та 2 бронзові медалі, а знову ж таки, беззмінно, укріпитись на другій сходинці Дефлімпіади. У підсумку дня - 98 медалей, серед яких 21 золота, 41 срібних та 36 бронзових нагород. Це - найяскравіша перемога за всю історію виступу України на Дефлімпійських іграх за загальною кількістю нагород, та, одверто кажучи, сьогодні, у переддень завершення Ігор команда вже досягла рубежу 21 золотої медалі - досягнення дефлімпійської Софії-2013 (21 золота, 30 срібних та 37 бронзових медалей).

У переддень завершення Ігор в команди України - 98 медалей та стійка друга позиція на Дефлімпіаді

Про те, що у нас вже є і золото, і срібло у кишені у чоловічому пляжному волейболі, ми знали вже декілька днів поспіль, адже за іронією долі команди Україна1 та Україна 2 у фіналі, в боротьбі за золоту нагороду, боролись одна з одною. Перемогла пара Кошкаров Антон-Цапкаленко Микола, володарями срібної нагороди стали Донченко Дмитро-Тарасов Сергій. У жіночому пляжному волейболі не було такої певності, тому ми з хвилюванням вболівали за перемогу України над командою Росії, яка таки відбулась у боротьбі за бронзову нагороду: пара Ярошевська Юлія-Черненко Юлія вибороли жадану бронзу. У парі Затилкіна Анна-Рилова Раїса - ще більш потужніша перемога: вони здолали команду Литви та вибороли золото.

У легкій атлетиці вранішній марафон (42 км 195 м) завершився срібною перемогою України у виконанні Свинобій Марії, а потім, у другій половині дня, до вранішнього срібла Марії додалось ще 5 срібних медалей:

  • Сидоренко Анастасія у бігові на дистанції 5000 м;
  • естафета 4х100 м жінки - Кочмарик Вікторія, Шаповал Юлія, Куприч Соломія, Єзловецька Наталія;
  • естафета 4х400 м жінки - Кочмарик Вікторія, Шаповал Юлія, Куприч Соломія, Єзловецька Наталія;
  • естафета 4х100 м чоловіки - Пендрак Максим, Вишинський Дмитро, Дмитрієнко Олександр, Руденко Дмитро;
  • естафета 4х400 м чоловіки - Кулик Микола, Компанієць Сергій, Драч Сергій, Руденко Дмитро

У спортивному орієнтуванні - дві срібні нагороди у жіночій та чоловічій естафетах (Федосєєва Ганна, Біда Тетяна, Мельник Яна, а також Плахотнік Дмитро, Ніколаєнко Руслан та Санькін Олександр).

Надзвичайне досягнення у дефлімпійському чоловічому баскетболі: наші чоловіки-баскетболісти показали справжній клас на Дефлімпіаді-2017 і по майстерності, і по володінню собою, своїми емоціями, своїми почуттями; всім довели - вони сильні, мужні, можуть вчасно зібратись і добитись перемоги! Бронзова медаль у чоловічому дефлімпійському баскетболі а також, водночас, - перша висока нагорода у чоловічому баскетболі за всю історію участі України в Дефлімпіадах. 63:57 - прикінцевий рахунок української перемоги над командою Греції. Вітаємо переможців: Букін Сергій, Діденко Олександр, Кім Максим, Кропив'янський Єгор, Кузнецов Олександр, Мельниченко Дмитро, Раус Андрій, Рязанцев Павло, Стрижевський Юрій, Фоменко Олександр, Шестериков Станіслав та Яковлєв Кирило.  Вітаємо тренерів: Каковкіна Станіслава, Нетьору Юрія, Лаврика Віталія та всю дефлімпійську родину!  На жаль у діночому баскетболі у боротьбі за бронзу - поразка. Дівчатка поступились у боротьбі за бронзову нагороду команді Італії з рахунком 52:53. Але ми певні, що вони реваншують на наступних Іграх.

Ще одна яскрава перемога сьогоднішнього дня - 17-ти річний Боярин Вадим у тхеквондо (керугі, вагова категорія до 58 кг) виборов срібну нагороду, причому, лише на дещицю поступившись спортсмену з Казахстану.

А вже завтра зранку, 30 липня, троє наших спортсменів боротиметься у тхеквондо та о 16:00 національна дефлімпійська збірна команда з футболу - за перемогу України в дефлімпійському футболі. На телеканалі UA:Перший передбачена трансляція цього матчу в прямому ефірі. А також і на телеканалі https://www.youtube.com/channel/UC4F_NB0NgMfExUZIizCPBmA . Увечері - урочиста церемонія закриття Ігор.

Також, повідомляємо усім вболівальникам та шанувальникам: у ніч з 31 липня на 1 серпня, о 1-й годині (приходити усім не раніше першої ночі), відбудеться урочиста церемонія зустрічі найкращої команди України - спортивної сенсації 2017 року - переможної національної дефлімпійської збірної команди України.

Всім бажаючим прохання приходити до терміналу F аеропорту Бориспіль (вхід вільний), а всім представникам мас-медіа - акредитуватись на зустріч (окремо буде підхід ЗМІ до переможців).

Телефон для акредитації представників засобів масової інформації (дзвонити у понеділок, 31 липня) - 2894330, 0937711063 (Наталя Чегодаєва), контакт для акредитації електронною поштою (щодня до 31 липня, 18:00): 7711064@gmail.com (Наталя Гарач). Зверніть увагу: акредитація завершиться 31 липня о 18:00!

Будемо раді вас бачити та поділитись з вами сяйвом нашої перемоги на турецькій землі.

Прес-служба НКСІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук