У парламенті триває виставка творчості дітей із зони АТО, дітей з порушеннями зору та онкохворих дітей “Україна очима дитячого серця”

13 Грудня 2016 Друкувати цю новину

У Верховній Раді відкрилася виставка "Україна очима дитячого серця", яка триватиме до 17 грудня. Захід  має на меті привернути увагу суспільства до гострих соціальних проблем дітей із зони антитерористичної операції (Курахове, Добропілля, Лисичанськ, Рубіжне), а також малечі з вадами зору та онкохворих дітей. Діти дуже чекали на цю виставку, бо хотіли,  щоб їх малюнки й думки були побачені і почуті  українськими парламентаріями.

У виставці беруть участь понад 100 дитячих робіт, серед яких витвори образотворчого мистецтва, іграшки ручної роботи, аплікації тощо.

У парламенті триває виставка творчості дітей із зони АТО, дітей з порушеннями зору та онкохворих дітей "Україна очима дитячого серця"

Роботи,  що увійшли до експозиції, надійшли до Києва від дітей із зони АТО, а також дітей з вадами зору та онкохворих дітей з інших регіонів України:

  • Центру дитячої та юнацької творчості міста Добропілля Донецької області, колективів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва;
  • Курахівського державного центру культури та дозвілля  Донецької області, студії  Веселка";
  • Рубіжненської міської дитячої школи мистецтв Луганської області, відділення образотворчого мистецтва;
  • Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 Луганської області.
  • Київської школи-інтернату №11 для дітей з поглибленим вивчанням предметів художньо-естетичного циклу.

Виставку організовано Міжнародним  Жіночим Клубом Києва (IWCK).

У парламенті триває виставка творчості дітей із зони АТО, дітей з порушеннями зору та онкохворих дітей "Україна очима дитячого серця"

Довідково:

Міжнародний жіночий клуб міста Києва (IWCK) - недержавна та некомерційна організація, заснована у 1992 році з метою зібрання жінок з усього світу для участі у благодійних, культурних і громадських заходах, основним завданням яких є допомога дітям, жінкам та особам похилого віку.

Наразі до IWCK входить понад 200 учасників з 59 країн, включно з представниками дипломатичного корпусу, акредитованими в Україні, жінками та чоловіками, залученими до культурних та ділових спільнот, дружинами дипломатів і експертів, які працюють в Україні.

Верховна Рада України

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук