У Мінсоцполітики відкрилася виставка художніх робіт дітей та молоді з особливими потребами

5 Липня 2013 Друкувати цю новину

У Мінсоцполітики відкрилася виставка художніх робіт дітей та молоді з особливими потребами27 червня у приміщенні Міністерства соціальної політики України відкрилася виставка художніх робіт дітей та молоді з особливими потребами «Моя країна - Україна». На виставці представлено понад 20 робіт, створених вихованцями столичного соціального закладу «Центр соціальної та психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями».

За словами заступника Міністра соціальної політики Лідії Дроздової, за участі якої відбулося урочисте відкриття виставки, мета цього заходу - привернути увагу суспільства до проблем дітей з особливими потребами, котрим необхідна допомога.

«Надзвичайно важливо допомогти цим дітям повірити в себе та відчути себе повноцінними членами суспільства, відчути себе талановитими та такими, що ростуть і розвиваються гармонійно», – наголосила заступник Міністра.

Співорганізаторами виставки виступила Київська благодійна АРТ Асоціація «Золота палітра». Представляючи роботи вихованців Центру, художник Катерина П'ятакова, котра проводить заняття в Центрі, зауважила, що кожна подібна робота є унікальною. «Особливо, якщо брати до уваги ті фізичні труднощі, які долають ці діти. Однак радість творчості дає їм натхнення і допомагає забути біль», – сказала Катерина П'ятакова.

Нагадаємо, до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у приміщенні Мінсоцполітики працювала фотовиставка «Чорнобиль – біль України». Вона проходила за сприяння Міністра соціальної політики Наталії Королевської, яка підтримала відповідну ініціативу громадських організацій.

Довідка

Київська благодійна АРТ Асоціація «Золота палітра» існує з 2007 року. Мета її діяльності – підтримку та розвиток традицій українського мистецтва, допомога художникам-ветеранам та людини з інвалідністюм, пошук талановитої молоді, навчання основам живопису і мистецтва дітей з вадами здоров'я та дітей з малозабезпечених родин. Директор асоціації – Світлана Колесник.

Соціальний заклад «Центр соціальної та психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями» Дарницької районної державної адміністрації функціонує з 2007 року. Нині на обліку в центрі перебувають 187 сімей, які виховують дітей та молодь з особливими потребами. З 2010 року в Центрі працює Арт-студія під керівництвом викладача-волонтера, художниці Катерини П'ятакової. Заняття у студії дають дітям можливість гармонійно розвиватися, збалансувати емоційний стан та відчути себе повноцінними членами суспільства. Директор Центру – Людмила Новік.

Катерина П'ятакова – художник, дійсний член Європейської Гільдії митців, що пишуть пастеллю (Pastel Guild of Europe), лауреат та переможець багатьох українських і міжнародних виставок та конкурсів. Автор понад 100 розвиваючих занять для дітей з історії мистецтва, малюнка та живопису, працює як волонтер з дітьми з функціональними обмеженнями.

Міністерство соціальної політики України

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук