У м. Краматорську з 23 по 25 червня пройде бізнес-тренінг із соціального підприємництва

8 Червня 2016 Друкувати цю новину

У м. Краматорську з 23 по 25 червня пройде бізнес-тренінг із соціального підприємництваУ м. Краматорську Донецької області відбудеться триденний бізнес-тренінг із соціального підприємництва «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти».

ВГО  «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» (НАІУ) спільно з UCP WheelsforHumanity (США) та Українською асоціацією фізичних терапевтів реалізує в Україні Міжнародний проект  «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

В рамках проекту було передбачено проведення п’яти 3-денних бізнес-тренінгів з соціального підприємництва «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти». Цього разу тренінг проходитиме в місті Краматорськ. Це останнє місто, в якому буде проводитись  захід. Раніше бізнес-тренінги пройшли в Харкові, Дніпропетровську, Вінниці та Львові. В рамках проекту учасники бізнес-тренінгів матимуть можливість взяти участь у конкурсі на отримання міні-гранту для відкриття власної справи.

3-денний захід буде включати в себе лекції та практичні заняття на теми:

  • Законодавче регулювання підприємництва. Види та критерії вибору організаційно-правової форми підприємницької діяльності. Порядок реєстрації суб’єктів господарської діяльності.
  • Ліцензування та дозвільна діяльність.
  • Загальні засади оподаткування підприємницької діяльності в Україні. Спрощена система оподаткування. Єдиний податок. Порядок нарахування ЄСВ. Оформлення електронного цифрового підпису. Звітність суб’єктів підприємницької діяльності (СПД) на спрощеній системі оподаткування.
  • Загальна система оподаткування. Податок на доходи фізичних осіб. Військовий збір. Податок на додану вартість. Сплата та адміністрування. Звітність СПД на загальній системі оподаткування.
  • Поняття та зміст бізнес-планування. Структура бізнес-плану. Резюме. Характеристика підприємницької діяльності. Розрахунок заробітної плати працівникам. Аналіз ринку. Маркетинговий план (збут та реалізація продукції, споживачі, конкуренти, ціноутворення, рекламна діяльність). Фінансовий план. Точка беззбитковості бізнес-проекту.
  • Воркшоп «Проектування бізнес моделі власного бізнесу»

Участь у тренінгу візьмуть особи, що є внутрішньо переміщеними особами з інвалідністю; учасники АТО, що отримали травму; цивільні постраждалі в зоні АТО, які отримали інвалідність; члени їх сімей; особи з інвалідністю, які проживають на території, що межує з окупованою територією (Донецька, Луганська області).

Контакти:

Вікторія Назаренко

Координатор проекту НАІУ, Генеральний секретар НАІУ

0937711060, 0442796182 (74), v.n.nazarenko@ukr.net

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук