У Львові створять сайт для незрячих людей

30 Травня 2017 Друкувати цю новину

У Львові створять сайт для незрячих людейВ рамках реалізації соціально-культурного проекту «Веб-сторінка, доступна для користувачів з повною і частковою втратою зору», за підтримки управління IT Львівської міської ради, розроблять сайт, який міститиме інформацію про 30-40 проектів ЛОО ГО «Українська спілка осіб з інвалідністю – УСІ», реалізованих протягом кількох останніх років з місцевими, національними та міжнародними партнерами.

За словами Оксани Потимко, на сайті буде змога перемикати фонові режими та регулювати  розміри  шрифту для слабозорих осіб, а також буде текстовий супровід  усіх  візуальних об'єктів для тих, хто не бачить повністю.

«Це дозволить не лише висвітлити новаторську діяльність громадської організації, яка впровадила в Україні чимало креативних, цікавих, корисних та інноваційних послуг для  осіб  з порушенням зору, але й уникнути плагіату з боку інших ГО та медіа, а також популяризувати Львів як всеукраїнський центр інновацій та передового європейського досвіду. Зараз організація працює над розробкою доступної та зручної для користувачів з різною дисфункцією зору веб-сторінки. Водночас триває робота над формуванням контенту, який наповнить новий сайт. До обох напрямків  залучені  як  IT-фахівці,  так  і незрячі спеціалісти та експерти», - зазначила Оксана Потимко.

Львівська міська рада

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук