У Львові говоритимуть про проблеми навчання дітей з вадами слуху в умовах інклюзивного навчання

4 Листопада 2016 Друкувати цю новину

У Львові говоритимуть про проблеми навчання дітей з вадами слуху в умовах інклюзивного навчанняГО батьків і дітей з вадами слуху «Дзвін» спільно зі спеціалістами сурдоаудіологічного відділу КЗ ЛОР «Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру» організовують круглий стіл «Проблеми навчання дітей з вадами слуху в умовах інклюзивного навчання в ЗОСШ та шляхи їх вирішення».

До участі запрошуються вчителі та логопеди ЗОСШ, вчителі корекційної педагогіки, сурдопедагоги, представники ПМПК, дитячі психологи, лікарі, ЗМІ.

Потрібно підтвердити участь за електронною адресою dzvin_go@i.ua або за телефонами (050)249-03-03, (098) 077 6 777, (063) 278 52 80.

Круглий стіл відбудеться 5 листопада у конференц-залі КЗ ЛОР «ЗСДМЦ» (вул.Дністерська, 27).

Програма роботи круглого столу

10.00 Реєстрація. Вступне слово. Представлення учасників круглого столу.

10.45 Виступ експерта: «Особливості навчання дітей з вадами слуху в умовах інклюзії». Характеристика дітей з вадами слуху.

11.00 Виступ дітей з вадами слуху шкільного віку. Казка «Фарбований лис».

12.00  Діалог «вчителі - батьки».

13.30 Виступ експерта: Рекомендації щодо створення сприятливих умов для дітей з вадами слуху у класі. Проблеми в навчанні дітей з вадами слуху; Соціально – психологічні, комунікативні особливості входження та перебування дітей з вадами слуху в колективі чуючих дітей в умовах інклюзії;

14.00 Обговорення. Виступи бажаючих.

14.30 Підведення підсумків круглого столу.

Львівська міська рада

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук