У Києві презентують всеукраїнську безкоштовну навчальну онлайн-програму з програмування для людей з інвалідністю

7 Лютого 2017 Друкувати цю новину

У Києві презентують всеукраїнську безкоштовну навчальну онлайн-програму з програмування для людей з інвалідністюНавчальна програма запроваджена SmartMe University та Kyiv Smart City, для інтеграції людей з інвалідністю в роботу у сфері інформаційних технологій.

Навчання базуватиметься на спеціальному курсі з Java-програмування  для людей з інвалідністю JavaGR8 ADAPT на online-платформі SmartMe University за авторською програмою кандидата техн. наук, доцента Сергія Іщерякова.       

На курсі на даний момент навчаються студенти з інвалідністю, а випускники курсу знайшли роботу і працюють програмістами. Мотивованим людям з інвалідністю надається змога навчитись програмуванню на грантовій основі та якісно навчатися online. Місією цього проекту є зміна ставлення суспільства, освітян, влади та і самих людей з інвалідністю до власного життя, ролі тих, хто допомагає і самої форми допомоги, а також забезпечення людей реальними професійними навичками, які можуть допомогти при працевлаштуванні.

Для підтримки проекту організована публічна акція із презентацією курсу JavaGR8 ADAPT від компанії SmartMe University, спільно із Благодійним Фондом «АІК», завдяки якому вдалося знайти бажаючих кандидатів з інвалідністю, які будуть проходити безкоштовний курс, за підтримки Kyiv Smart City та за участі представників КМДА та МОН України.

Запрошуємо представників ЗМІ до участі у офіційній презентації курсу, врученні грантових курсів людям з інвалідністю, що відбудеться:

8 лютого 2017 року об 11:00                   

Локація проведення заходу -  Kyiv Smart City Hub, ВДНГ, 5-й павільйон

Під час урочистої частини відбудеться обговорення проблематики, вручення грантових курсів людям з інвалідністю, які підтвердили своє бажання у відповідному конкурсному анкетуванні. У програмі також - спілкування із автором курсу та пряме включення із наявними студентами та випускниками курсу - діючими розробниками, які зможуть поділитись своїми враженнями про курс та нову роботу.

Для довідки:

Курс Java GR8 ADAPT від SmartMe University вже успішно вивчають у різних куточках України. З листопада 2015 року за програмою курсу JavaGR8 ADAPT проводиться дистанційне навчання груп студентів з інвалідністю із різних областей України.

Гарний життєвий приклад – студент Ігор Романчук (людина з інвалідністю 2-ї групи, ДЦП) із Івано-Франківська, який після навчання на курсі успішно здав сертифікаційний іспит Java-програміста. Він вже кілька років розробляє Java-програми для компанії SoftJourn. Одна із його особистих розробок – мобільний додаток «дружній Івано-Франківськ» (FriendlyIF), який фіксує усі пандуси у місті. Він демонструє не лише наявність пандусів, але і рівень їхньої зручності: від тих, що цілком пристосовані для людей з інвалідністю, до тих, якими неможливо скористатись без сторонньої потреби.

Ми вважаємо, що якісна та сучасна освіта може бути доступною для всіх верств населення, незалежно від віку, статі, статусу і місця проживання.

З повагою, команда SmartMe University та Kyiv Smart City!

Контактна особа для акредитації - Лілія Чемоданова, тел: +380988481319, liliya.chemodanova@smartme.university

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук