У Києві люди з інвалідністю провели Марш миру та закликали поранених військових не падати духом

27 Вересня 2014 Друкувати цю новину

Вперше за історію України така кількість людей з особливими потребами зібралася на Хрещатику. 

1411850113-2982

У Києві люди з особливими потребами провели Марш миру / Фото УНІАН

Сьогодні в Києві люди з особливими потребами пройшлися "Маршем миру" Хрещатиком. Вони просили об’єднану Європу тиснути на Росію, щоби зупинити війну на Сході, через яку гинуть і залишаються людини з інвалідністюми сотні молодих українців, йдеться в сюжеті ТСН.

Ця акція ще й на підтримку бійців АТО, які повернулися з війни без рук і ніг.

Це вперше за історію України така кількість людей з особливими потребами зібралася на Хрещатику. Спинальники, незрячі, інваліди по слуху. Люди з різними вадами хочуть, щоб їх почув світ. Вони просять зупинити війну, яка калічить сотні українців.

"Маршем миру" пройшлися сьогодні люди з особливими потребами Хрещатиком

Ця хода ще й спосіб сказати військовим, які повернулись зі сходу людини з інвалідністюми, що життя попри все тільки починається. Головне - не падати духом.

Мирну ходу очолює легендарна лижниця і біатлоністка Людмила Павленко. Це вона на початку російської агресії, на закритті параолімпіади в Сочі вийшла з написом "Мир". Російські правоохоронці намагалися зірвати цей напис і український вінок. Успішна спортсменка нині хоче сказати хлопцям, які через війну стали людини з інвалідністюми, що усі перешкоди реально подолати.

620_400_1411850111-3708

620_400_1411850113-9919620_400_1411850113-6961

У осіб з інвалідністю в Україні дуже багато проблем. Навіть головну вулицю країни важко назвати безбар'єрною. Але вони того і вийшли, щоб сказати, що хочуть вільно заходити в транспорт, мати роботу, купувати ліки, водити дітей до звичайної школи. Чути, що говорить президент, і бачити, що роблять чиновники для осіб з інвалідністю.

Бо коли солдат після мінометного обстрілу не хоче жити далі, бо в цій країні без ніг ти в'язень власного помешкання, ця країна має терміново змінюватися.

УНІАН + Фото

 1. Артем Лоик
  Жовтень 15, 09:57 #1 Артем Лоик

  Сегодня на “Марше мира” была непередаваемая атмосфера!
  Около трех тысяч людей прошли по Крещатику к Майдану Незалежности, призывая к миру и единству.
  Так же, это первый случай, когда люди с ограниченными возможностями, но неограниченным духом вышли на площадь в защиту своих прав, чтобы власть их заметила! Чтобы Украина их заметила!
  Спасибо огромное Сушкевичу Валерию Михайловичу за организацию, приглашение и такие слова! Уважаю этого человека!

  Reply to this comment

Додати коментар

Напишіть відгук