У четвертий день змагань дефлімпійці з України вибороли 4 медалі

28 Липня 2013 Друкувати цю новину

У четвертий день змагань дефлімпійці з України вибороли 4 медаліДосить непростим став для національної дефлімпійської збірної команди четвертий день Дефлімпіади в Софії, адже саме відсьогодні, 28 липня, залишається лише день до екватора Дефлімпійських ігор-2013: з кожним часом все більше росте напруження, все більше зростають вимоги до себе та очікування кращого результату. Втім, такий результат є: хоча й не за кількістю нагород, проте яких! Із чотирьох медалей, завойованих сьогодні, 3 срібних та одна бронзова нагороди...

Аналізуючи останні два змагальні дні, чомусь раптом розумієш – яка медаль буде самою першою зранку, так і в цілому, буде і далі...Тому щоразу так мріється про золоту нагороду, і тому з таким нетерпінням очікуєш ранку та результату перших спортивних баталій.

Сьогодні зранку, як і вчора, медальний відлік у непростій боротьбі за першість Ігор розпочали тхеквондисти, результатом якої стала не тільки травма руки спортсмена і накладений опісля гіпс, але й срібна нагорода. Треба віддати належне нашим атлетам – і вчора севастополець Олексій Білий, отримавши перелом руки, боровся до останнього за бронзову нагороду, і сьогодні його земляк Олексій Сєдов (вагова категорія 80 кг), не зважаючи на біль і травму, у боротьбі із сильним суперником виборов срібну нагороду. Наразі це вже три нагороди у українських тхеквондистів (2 бронзові (Білий Олексій; Замотіна Влада), та срібна медалі), які вперше виступили на минулих Дефлімпійських іграх-2009 в Тайпеї. До речі, виступаючи в Софії, наші тхеквондисти уже втричі покращили свій результат: у Тайпеї вдалось завоювати лише одну бронзову нагороду, володарем якої був наш сьогоднішній срібний призер. А завтра у наших спортсменів-тхеквондистів ще напруженіший день: вони боротимуться як в індивідуальних, і в парних, так і в командних поєдинках з пумсе. Як будуть протікати події, важко й уявити, адже у хлопців серйозні травми...

Злагоджено, вміло, стрімко бореться за ще поки-що віддалену у часі високу нагороду сильна команда українських красунь-волейболісток. На їхньому рахунку вже кілька успішних поєдинків(3:0 з командою Японії та 3:0 – із Білорусі), і як люблять казати, блискучих перемог «у суху». Сьогодні ж з командою Японії дівчата зіграли з рахунком 3:2, вирвавши у суперниць жадану перемогу. Завтра їх чекатимуть волейболістки із Мексики. Чоловіча волейбольна команда, котра сьогодні відпочивала, гратиме з командою Туреччини.

Гарно виступили і спортсмени у пляжному волейболі: три перемоги з рахунком 2:0 у пар Загребелько Аліна-Поліщук Катерина (з командою Чехії 2), Полторацький Олександр-Тарасов Сергій (з командою США1), Кошкаров Антон-Цапкаленко Микола (з командою Бразилії), та лише одна поразка у пари Ярошевська Юля-Онокало Олена (команді Чехії 1). Завтра усі чотири пари боротимуться за нові перемоги, аби наблизитись до омріяних медалей.

Чесно признаємось, великі сподівання ми покладали сьогодні по обіді на плавців: так хотілось побачити у їхньому виконанні золотий шквал нагород, однак, сьогодні пощастило нашим золотим рибкам лише на 2 срібні та 1 бронзову нагороди. Анна Товста не змогла у фіналі перемогти китаянку Хі Йо Йо і поступилась їй золотою медаллю на дистанції 200 м в комплексному плаванні. Цікаво, що боротьба за золото на цій дистанції для Анни та Йо Йо триває вже немало років, у 2011 в Коімбрі (Португалія) нашій красуні вдалось побити світовий рекорд китаянки на цій дистанції з рекордним часом – 5:05.31. Сьогодні наша спортсменка результату не покращила: 5:11.51. Сподіваємось, що вже завтра їй вдасться показати усьому світові, на що здатна дебютантка минулорічної Дефлімпіади!

Срібна нагорода у естафеті 4Х200м вільним стилем. Терещенко Ірина, Таймазова Софія, Литвиненко Ганна та Товста Анна не змогли вирвати золоту нагороду у четвірки з Росії, для якої ця естафета була коронною і в Тайпеї. Лише 5 десятих секунди відділяє часом людей від такого омріяного щастя!...

Медальну крапку 28 липня поставила вже після естафетного запливу Терещенко Ірина, ставши третьою на дистанції 100м на спині і поступившись лише на 20 сотих секунди плавчині із Білорусії Петрушенка Аксані. Втім, у всіх плавців є великий потенціал та шанс стати кращими в Софії вже завтра, 29 липня. І судячи з програми змагань на завтрашній день, вода у плавальному басейні кипітиме...

Недалеко від бронзової нагороди у кульовій стрільбі був і Пєтунов Олексій (652,8 очок), проте отримав четверте місце у стрільбі з пневматичного пістолета (10м). Його колега по стрілецькому цеху Колодій Олександр став шостим (648 очок).

Відтак, підсумок медалей станом на 28 липня наступний: 10 нагород, серед яких 3 срібних та 7 бронзових медалей.

Завтра день буде ще щільнішим та напруженішим, адже наші атлети змагатимуться вже не в 8-ми видах спорту, а в 13-ти. На поле бою виходять спортивні орієнтувальники: завтра вони, віримо, розпочнуть свої медальні жнива у Софії.

З нетерпінням чекатимемо завтрашнього ранку та вболіватимемо за всіх, без виключення, українських спортсменів усім серцем.

Прес-служба НКСІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук