У Чернівцях провели особливий показ зачісок та одягу для жінок з інвалідністю

15 Листопада 2016 Друкувати цю новину

Показати, що жінка красива завжди, вирішили українки з обмеженими фізичними можливостями, які приїхали на спеціальний семінар із різних міст України. Серед них і чернівчанка пані Марія. Жінка каже, доводить це собі та всім навколишнім щодня.

- Я пересуваюсь на інвалідному візку, але це мені зовсім не заважає жити звичайним життям. Тому ходити в салон краси - це обов’язково. Кожна жінка повинна мати це за звичку. Ще коли була студенткою, я почала такий похід по салонах краси міста Чернівці, - розповіла Марія Нікітіна, чернівчанка.

Від ранку в школі краси у Чернівцях робили зачіски та макіяж. Для кожної гості продумали яскравий образ, над яким спільно працювали стилісти, перукарі, дизайнери та гримери. Весь показ провели в колоритному українському стилі.

- Працювали з нашими клієнтами сьогодні і початківці, учениці, які тільки розпочали вчитися, і учні, котрі вже випускаються. Враховуючи те, що у нас сьогодні така національна колоритна колекція, ми багатьом заплітали волосся, гофрували волосся, - зазначила Ярослава Малинська, директорка школи краси.

Деяким новачкам перукарської справи з особливими клієнтами довелось працювати вперше. Учениця школи Богдана вражена новим досвідом.

- Емоцій дуже багато, ці люди дуже позитивні. Ми могли б подумати, що в них поганий настрій або ще щось - вони дуже позитивні. Вони наповнили нас своєю енергетикою, позитивною енергетикою. Я, насправді, дуже рада, що я сьогодні працювала з такими людьми, - запевнила Богдана Овадюк, учениця школи краси.

А от одяг кожна учасниця показу обирала самостійно, вдома. Уже в салоні, крім зачісок та макіяжу, їм підбирали віночки, які стали яскравим акцентом кожного образу.

- Подобається цей стиль, кожна з жінок стає інакшою, стає красунею одразу ж, сяють очі. Цей одяг, віночки вносять якусь свою корективу в красу, - вважає Галина Величко, чернівчанка.

За послугами в салони краси більшість цих жінок звертається часто, щоправда, не всі заклади для них доступні. Якщо працівники деяких салонів допомагають потрапити всередину, то відповідними пандусами обладнані одиниці, кажуть відвідувачки.

- Проблема в тому, щоб заклади краси ставали доступними для нас. Ви знаєте, дуже часто, коли я телефоную до якогось салону і питаю про якусь послугу, питаю, чи вони доступні. Вони чомусь думають, що я питаю про ціну. На жаль, ми питаємо не про ціну, ми питаємо про архітектурну доступність. Тому дуже важливо, - наголосила Марія Нікітіна, чернівчанка.

Телеканал ТВА

написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук