Творчість молоді з особливими потребами презентували на обласному фестивалі

4 Грудня 2013 Друкувати цю новину

Творчість молоді з особливими потребами презентували на обласному фестиваліВ обласній філармонії відбувся VII обласний фестиваль творчості молоді з функціональними обмеженнями «Горицвіт», організований обласним центром соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді. Учасниками фестивалю стали 40 молодих людей віком від 18 до 35 років з різних районів Прикарпаття, які продемонстрували власні картини, вишивки, роботи з бісеру, соломки, дерева.

«Соціальні працівники, буваючи в сім'ях, на різних заходах, бачать, що є діти, які гарно співають, малюють, вишивають, - зауважила, спілкуючись із журналістами, директор обласного центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Галина Боднар. - Цих молодих осіб підтримують, дають можливість проявити свої таланти, допомагають, супроводжують для того, щоб вони приїхали на фестиваль». У такій роботі фахівцям соціальної сфери допомагають волонтери, яких навчають у спеціальних школах. На Прикарпатті діє 19 волонтерських шкіл.

«Як волонтери ми відвідуємо різні заклади, проводимо акції, фестивалі, - розповідає про свою діяльність студент Прикарпатського національного університету, який навчається за спеціальністю «Соціальна педагогіка», Тарас Паска. - Людям з особливими потребами допомагаємо чим можемо, інколи для них важливе навіть просте людське спілкування. Тож підтримуємо їх морально».

Прикарпатські волонтери активно працюють у цьому плані над соціальним проектом «Дружба по телефону».

Івано-Франківська ОДА + Фото

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук