Турнір зі спортивної ловлі риби фідером серед осіб з інвалідністю запрошує в Українку

6 Травня 2014 Друкувати цю новину

Турнір зі спортивної ловлі риби фідером серед осіб з інвалідністю запрошує в Українку17 травня 2014 року місто Українка, один із смарагдів берегових схилів сивого Дніпра, приймає учасників змагань з рибної ловлі серед осіб з інвалідністю. У Відкритому турнірі зі спортивного лову риби «Єдина родина» будуть змагатись незламні люди на візках.

Мета цього заходу – популяризація спортивної рибалки як методу гармонійного розвитку людини та підтримка охорони навколишнього середовища.

30 учасників цього спортивного свята - це люди з функціональними обмеженнями, серед яких значна кількість на візках. Їх очікують різноманітні призи та нагороди. Судді забезпечать боротьбу за всіма правилами спортивної рибалки.

На завершення заходу учасників та гостей об'єднає у спілкуванні рибацька юшка.

Організатори турніру: Виконавчий комітет Української міської ради, Федерація риболовного спорту осіб з інвалідністю «РИСІ», благодійна організація осіб з інвалідністю «Пробудження»; Центр «Спорт для всіх» м. Українка, Молодіжний дорадчий комітет при міському голові м. Українка, і громадська організація «Молодіжний парламент» м. Українка.

Київська обласна рада

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук