Триває проект активної реабілітації воїнів АТО за програмою «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ» («BACK TO LIFE») за підтримки НАТО

3 Серпня 2016 Друкувати цю новину

У Львівській області на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України в рамках програми активної реабілітації «Повернення до життя» триває перший табір активної реабілітації бійців, які під час бойових дій на сході отримали травми і поранення.

проект активної реабілітації воїнів АТОпроект активної реабілітації воїнів АТОГрупа складається з 10 бійців та 10 інструкторів. В програму табору входять такі тренування як: техніка їзди на колясці для тих бійців, які користуються кріслом колісним, де інструктор на колясці навчає правильно володіти нею, долати різні перешкоди такі як: бордюри, сходи, поріжки, рейки, пандус - це допоможе їм стати незалежними від сторонньої допомоги. Тренування в тренажерному залі  з індивідуальним підходом до фізичних особливостей кожного з учасників, заняття з пілатесу, скандинавська ходьба для розвитку та формування координації рухів, аеробіка, тренування з настільного тенісу, стрільба з лука, психо-физичні тренування з психологом.

Також кожний бажаючий має змогу на індивідуальні консультації з психологом в будь який час. Окрім цього в програму табору входять спортивний день де всі ознайомляться з різними видами паралімпійского спорту, та деякі випробують на практиці. Також планується ознайомити учасників з такими іграми як: боча, новус, крокет, дартц. Під час табору Пройде крос-квест разом групою спортсменів карате, які тренуються на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру. проект активної реабілітації воїнів АТО

В програму табору входять майстер-класи з різних видів творчості для розвитку творчих здібностей, дрібної моторики рук та загального розвитку. Кожен учасник матиме змогу забрати додому спогади зроблені своїми руками.

Вечорами заплановані різноманітні ігри для згуртування колективу, розвиваючі ігри, спортивні турніри, дискотеки, перегляди фільмів з обговоренням своїх вражень після перегляду, лекції, юридичні консультації за допомогою скайп конференції, до вечорів приєднуються учасники інших груп та проектів, які проходять в цей час на базі Західного центру.

Всім бажаємо гарного настрою, наснаги і здоров’я! Вперед!

проект активної реабілітації воїнів АТО

Тим часом триває набір учасників – бійців на участь в наступних таборах. Учасником програми можуть бути учасники бойових дій в зоні АТО, які мають порушення опорно-рухового апарату, в т.ч. ампутації кінцівок, порушення зору, слуху, травму хребта з ураженням спинного мозку, черепно-мозкові травми тощо, і які не мають відкритих ран та суворих протипоказань до фізичних навантажень.

проект активної реабілітації воїнів АТОДля участі у таборі необхідно:

заповнити анкету-заявку учасника табору.

або безпосередньо звернутись до координаторів програми за телефонами: +38 050 490 10 94; +38 050 409 41 14;

чи офісу Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України, за телефоном: +38 044 279 61 82.

Графік проведення наступних таборів:

09 вересня - 20 вересня 2016 року;

17 листопада - 28 листопада 2016 року;

01 грудня - 12 грудня 2016 року;

Участь у таборі є безкоштовною.

Виконавці програми «Повернення до життя»:

  • Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України»;
  • Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України».

Підтримка програми:

  • Трастовий фонд НАТО з медичної реабілітації;
  • Міністерство соціальної політики України;
  • Міністерство молоді та спорту України.

проект активної реабілітації воїнів АТО

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук