Триває дванадцятий табір активної реабілітації бійців АТО за програмою «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ»

11 Грудня 2017 Друкувати цю новину

З 01 по 13 грудня 2017 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ триває черговий табір програми активної реабілітації «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ».   Захід відбувається в рамках Міжнародного проекту «Програма активної реабілітації «Повернення до життя» для травмованих, діючих та звільнених військовослужбовців і персоналу сектора безпеки і оборони України, що реалізують Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) та Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України, за підтримки Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації, Міністерства соціальної політики України та Міністерства молоді та спорту України.

З учасниками працюють: інструктори активної реабілітації, фахівці фізичної реабілітації, психологи, аніматори, арт терапевти, працетерапевти. Проводяться групові та індивідуальні заняття із загально-фізичної підготовки, лікувальної фізкультури та ерготерапії; індивідуальні консультації та групові заняття.  Тренери-інструктори з паралімпійської підготовки проводять заняття з різних спортивних дисциплін.

Програма активної реабілітації передбачає три щоденних тренування з різних дисциплін, включаючи спортивні дисципліни, заняття з ЛФК, ЗФП та ерготерапії; заняття з психологом; бесіди із соціальних та юридичних питань; дні активного відпочинку; майстер-класи з арттерапевтами; участь у вечірках.

Кожен учасник може випробувати себе у різних спортивних дисциплінах. Зокрема: настільний теніс, стрільба з луку, боча, спортивний більярд, крокет, дартс, аеробіка, лижі – незалежно від ступеню та форми функціональних порушень.

Нещодавно за високий професіоналізм, цілеспрямованість та значний вклад у співробітництво України і НАТО у медичній сфері Національна Асамблея людей з інвалідністю отримала подяку  від Фредеріка Пежо, Керівника сектору Трастових фондів НАТО (NSPA).

Нагадаємо, що спочатку року НАІУ було проведено 7 таборів активної реабілітації, в яких взяли участь 76 бійців. Загальна кількість таборів за весь період реалізації програми склала 12.

Друзі, набір учасників триває. Заходьте на сторінку програми.

Якщо Ви маєте бажання прийняти участь в програмі - просто заповніть анкету-заявку учасника табору.

Для більш детальної інформації Ви можете безпосередньо звернутися до координаторів програми за телефонами:

+38 (050) 490-10-94; +38 (050) 409-41-14

або до офісу Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України за телефоном:

+38 (044) 279-61-82

Участь у програмі безкоштовна.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті, щоб дізнатись про дати наступних таборів активної реабілітації вже у 2018 році.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук