Тренінг «Модель надання комплексної допомоги ВПО за принципом кейс-менеджменту»

10 Лютого 2015 Друкувати цю новину

trening1Благодійна Організація «Світло надії» в рамках проекту «Допомога та підтримка внутрішньо переміщених осіб», що впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН в Україні (проект «Оперативне реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб» в період з 24 - 26 лютого 2015 року, у м. Полтава, проводить тренінг «Модель надання комплексної допомоги ВПО за принципом кейс-менеджменту» для організацій грантоотримувачів ПРООН.

До участі у тренінгу запрошуються представники НУО, які безпосередньо займаються напрямком надання допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Від організації запрошуються взяти участь у тренінгу, два представники (керівник, менеджер напрямку або кейс-менеджер).

Бажаючим взяти участь у тренінгу потрібно, надіслати контактні дані 2 осіб, що приймуть участь у тренінгу:

Назва організації:

Регіон:

ПІБ:

Телефон:

 e-mail:

Інформацію надсилайте до 17:00  13 лютого 2015 року за адресою:  romdrozd@gmail.com з копією на pavluk.natalya@gmail.com у темі листа необхідно зазначити «анкета учасника тренінгу ПРООН»

Місце проведення (адреса, назва готелю) і план проведення тренінгу буде розісланий учасникам, згідно з поданими списками) за тиждень до початку заходу.

Проживання, харчування та проїзд учасників оплачується організаторами тренінгу. Проїзні квитки будуть компенсуватися за місцем проведення заходу через логістичного провайдера.

За  додатковою інформацією звертатися за тел.: +38(050)5278755 Роман

Роман Дрозд

керівник пенітенціарного напрямку
БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
"СВІТЛО НАДІЇ"
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук