Тренінг по нейрореабілітації у Запоріжжі

21 Жовтня 2016 Друкувати цю новину

На базі Запорізької обласної клінічної лікарні 4-х денний проходить тренінг по нейрореабілітації. Тренінг проводять українські фізичні терапевти у співпраці з американськими фахівцями Маршою Грінберг, Лізою Карол та Клер Бекмен досвідчених тренерів із Національного реабілітаційного центру Ранчо Лос Амігос.

Тренінг по нейрореабілітації у Запоріжжі

Учасниками тренінгу є 28 фізичних терапевтів із різних міст України. На тренінгу окрім лекційних занять учасники мають можливість отримати практичні навички, працюючи з пацієнтами з хребетно-спинномозковою травмою, черепно-мозковою травмою та інсультом.

Друга частина тренінгу відбудеться у січні 2017 і основними темами будуть аналіз ходи, застосування клінічних інструментів та формування цілей втручання базуючись на міжнародній класифікації функціонування (МКФ).

Тренінг по нейрореабілітації у Запоріжжі

Міжнародний проект «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації», втілюється у життя Всеукраїнським громадським об’єднанням «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України», UCP Wheels for Humanity (США) спільно з Українською асоціацією фізичних терапевтів.

Фінансується проект Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

Тренінг по нейрореабілітації у Запоріжжі

Проект направлений на підтримку зайнятості та працевлаштування, розширення економічних можливостей осіб з інвалідністю, зокрема внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України та членів їх сімей, як на відкритому ринку праці так і шляхом відкриття власного бізнесу.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук