Тренінг для роботодавців «Сучасні тенденції у сфері працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю»

19 Травня 2016 Друкувати цю новину

17 травня 2016 року, в Краматорську, в приміщенні Донбаського міжрегіонального центру професійної реабілітації осіб з інвалідністю Національна Асамблея осіб з інвалідністю України провела тренінг для роботодавців «Сучасні тенденції у сфері працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю» в рамках спільного Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

Тренінг для роботодавців «Сучасні тенденції у сфері працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю»

Співорганізаторами заходу виступили Українська асоціація фізичної терапії та UCP Wheels for Humanity (США) за підтримки Агентства міжнародного розвитку Уряду США (USAID). Захід підтримано Донецьким обласним центром зайнятості та Донецьким обласним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, Донецькою обласною організацією людей з інвалідністю та Донбаським Міжрегіональним Центром професійної реабілітації осіб з інвалідністю (ДМЦПРІ).

У тренінгу взяли участь 40 представників підприємств Донецької області, зокрема це ПП «АПК-Інвест», ПП «Медтехніка-Донбас-Сервіз», ДД УД ППЗ «Укрпошта», ПАТ «СКМЗ», КП «КТТУ», ТОВ ВТП «Ювелірсервіз», ПМП ТПФ «Каба», ПАТ «НКМЗ», ПАТ «Донбас – Енерго», ПРАТ «СК АСКО – Донас Півничний», ТОВ «Контакт», ТОВ «Дружківський фарфоровий завод», ТОВ «Глорія – Трейд», Донецький обласний центр зайнятості та Донецьке обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, а також приватні підприємці, підприємства громадських організацій осіб з інвалідністю, керівництво і слухачі ДМЦПРІ та активісти Донецької обласної організації осіб з інвалідністю.

Тренінг для роботодавців «Сучасні тенденції у сфері працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю»

Проект реалізується в 5 областях України: Львівська, Вінницька, Донецька, Дніпропетровська та Харківська.

Мета заходу - підвищення поінформованості роботодавців щодо різних аспектів працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю, зміна стереотипів щодо працівників з інвалідністю, сприяння покращенню ситуації на ринку праці для даної групи громадян, ознайомлення з досвідом підприємств різних форм власності у цій сфері.

Тренінг для роботодавців «Сучасні тенденції у сфері працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю»

В рамках тренінгу присутні обговорили актуальні питання щодо працевлаштування осіб з інвалідністю на відкритому ринку праці; окреслили бар’єри, які на їх думку заважають цим людям реалізувати своє право на працю; можливі види державної підтримки для підвищення мотивації роботодавця для працевлаштування осіб з інвалідністю. Особливий інтерес викликали теми щодо запровадження в компаніях політики корпоративної рівності, створення умов універсального дизайну та розумного пристосування.

Вдячні колективу Донбаського міжрегіонального центру професійної реабілітації осіб з інвалідністю за високу організацію, професійність та віддачу під час проведення заходу.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук