“Сила нації”: В Одесі відбулися змагання ветеранів АТО

27 Грудня 2017 Друкувати цю новину

"Сила нації": В Одесі відбулися змагання ветеранів АТО

За умовами змагань переможців не обирали, натомість кожному учаснику вручили кубки і грамоти

Змагання серед демобілізованих військових, які зазнали тяжких поранень під час бойових дій, влаштували в Одесі – це були силові вправи з кросфіту: тиснули штанги, качали прес, тягали колесо. Кожному учаснику вручили кубки та грамоти.

Житомирянин, учасник  змагань "Сила Нації" Олександр Швецов виконує вправу на тренажері з греблі. У чоловіка протез ноги. Втратив її 4 липня 2014 року. Потрапив під обстріл поблизу села Весела Гора, що на Луганщині.

Олександр говорить: "Луганськ у нас був вже на долоні, на нас пішла сепаратистська техніка з трьох сторін. Після обстрілу потрапив до Харкова, де мене прооперували, де я втратив свою кінцівку. Ми сьогодні тут знаходимося, аби рвати стереотипи, люди які з інвалідністю, хто без руки, сьогодні буде доказувати суспільству, що може долати проблеми й на рівні з іншими займатися спортом".

Загалом, вправи з кросфіту виконують 23 демобілізованих військових, які через бойові дії на сході зазнали тяжких поранень. Приїхали з Миколаєва, Житомира, Кропивницького.

За умовами змагань переможців не обирали. Кожному учаснику вручили кубки та грамоти. А як все відбувалося, дивіться у відео:

5 канал

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук