«Світ без звуків. Два Никифори – погляд через століття»

30 Жовтня 2015 Друкувати цю новину

26 жовтня у відділі мистецтв Кіровоградської обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського відбулося відкриття виставки «Світ без звуків. Два Никифори – погляд через століття» та навчальний семінар з художньо-декоративного мистецтва для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Організаторами заходу виступили Кіровоградська обласна організація осіб з інвалідністю ВОІ СОІУ, Кіровоградська обласна громадська організація осіб з інвалідністю "Народна академія творчості" та обласна універсальна наукова бібліотека ім.Чижевського.

Експозицію виставки складали творчі роботи Никифора Скрипка – 12-річного хлопчика з аутизмом і вадами слуху – та ретроспективна експозиція художнього спадку українського художника-примітивіста Никифора (Єпифанія) Дровняка (21 травня 1895, Криниця —10 жовтня 1968, Фолюш), який теж мав вади слуху.

Виставка проходила всього три дні, але на ній встигли побувати педагоги з музичних шкіл кіровоградщини, художники, лінгвісти, соціальні працівники та батьки разом з особливими дітьми.

Дякуємо Олені Скрипко, мамі Никифора, члену НАІУ за можливість потрапити в світ її сина та трішечки зрозуміти таких незрозумілих дітей.

Всі, хто побував за ці дні на виставці змогли переоцінити свої вчинки, життя, жодна людина не пішла з виставки байдужою.

А це головне-міняти наш світ на краще, надихати на життя.

Ельміра Небесна

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук