Сушкевич: паралімпійську базу в Криму ніхто не забере

24 Березня 2014 Друкувати цю новину

Президент українського Національного паралімпійського комітету Валерій Сушкевич висловив упевненість, що тренувальну базу в Євпаторії ніхто не відбере.

В інтерв'ю ВВС Україна він наголосив, що паралімпійський комітет - це громадська організація, а спортивний та оздоровчий центр "Україна", де тренуються українські паралімпійці, є приватною власністю.

Пан Сушкевич наголосив, що український Національний паралімпійський комітет підтримує Міжнародний паралімпійський комітет, "і ні в кого немає жодних сумнівів, що ніхто не може посягнути на приватну власність парілімпійськоого комітету".

"Питання а в тому, щоб не заважали працювати національному центру в Євпаторії, щоб була забезпечена нормальна робота центру, щоб ніхто не втручався. Так само як не втручалась українська держава в діяльність центру, так само, я сподіваюсь, і в майбутньому не буде жодних інших втручань в роботу центру. Якщо ставити під сумнів нашу власність, то тоді треба ставити під сумнів будь-яку власність будь-якої фірми, організації чи людини", - наголосив пан Сушкевич.

Він додав, що зустрічався з російськими чиновниками та представниками російського паралімпійського комітету, які також висловили підтримку та розуміння українським колегам.

ВВС Україна

  Категорія:
  1. Сергій
    Березень 28, 08:16 #1 Сергій

    Надіємось на це, база в Евпаторії дуже казкове місце для паралімпійців.

    Reply to this comment

Додати коментар

Напишіть відгук