«Сучасний світ і незрячі: розвиток особистості в контексті тифлології»

3 Березня 2012 Друкувати цю новину

Пропоноване видання - спроба науковців та практиків, висвітлити проблеми інтеграції у суспільство людей з вадами зору, привернути увагу керівників органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування і широкого кола громадськості до їх вирішення.

Сучасний світ непростий. Серед виру людських пристрастей людини з інвалідністюм не затишно. Сліпота ж найтяжча категорія інвалідності, а ще гірше, коли людина сліпа духовно.

Як збагатити душі незрячих, залучивши їх до суспільно-корисної діяльності, щоб вони не залишилися на узбіччі життєвої дороги і займали активну позицію - радилися учасники ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний світ і незрячі: розвиток особистості в контексті тифлології», присвяченої Міжнародному дню білої тростини, що проходила в м. Луцьку і завершилася зверненням до народних депутатів України, депутатів місцевих рад, керівників підприємств, установ, організацій, всієї громадськості, до кожного, кому не байдужа доля тих, хто втратив зір.

З метою придбання  спеціалізованої літератури від НАІУ звертайтесь до Секретаріату НАІУ за адресою: м. Київ, вул. Рейтарська, 8/5, офіс 110, тел. (044) 279-61-82.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук