Студенти створили авто з сонячною батареєю для людей з інвалідністю

6 Вересня 2017 Друкувати цю новину

Студенти створили авто з сонячною батареєю для людей з інвалідністюГрупа студентів-механіків з Єгипту розробила автомобіль на сонячній батареї, у якому людина з інвалідністю зможе комфортно пересуватися жвавими вулицями міст без будь-якої допомоги сторонніх осіб.

Моторизований автомобіль з сонячною батареєю розробили в Університеті Хелвана в Каїрі, розповідає Vanguardngr.

«Ми подивилися на те, що є на ринку, і що робить країна для людей з інвалідністю. І виявили, що існують електричні інвалідні крісла або ручні інвалідні крісла. Але вони не дозволяють людям долати великі відстані. Тому ми вирішили зробити триколісну машину», — кажуть розробники авто.

Автомобіль дуже компактний, але в той же час зручний. Щоб користуватися авто, не потрібна допомога в управлінні. Триколісний автомобіль також оснащений аварійною системою, яка допомагає водієві в разі технічної несправності.

Творці були зацікавлені в тому, щоб автомобіль не вимагав великих витрат на обслуговування, тому вони встановили на його даху сонячну батарею. Вона заряджає двигун.

Студенти кажуть, що їхня триколісна машина дасть можливість людям з інвалідністю відчути себе незалежними.

«Ці люди не можуть рухатися, у них є тільки вибір між нормальним кріслом і ручним кріслом-коляскою, і їхня швидкість дуже невелика. Вони не можуть взаємодіяти з суспільством, і це може чинити поганий вплив. Авто допоможе їм знайти робочі місця або відправитися в інші місця за необхідністю», — пояснив студент і член команди Гофран Сайед.

Студенти отримали фінансування і підтримку від ряду спонсорів і фондів, зібравши 28 тис. єгипетських фунтів — понад $1500, щоб закінчити будівництво свого винаходу. Наразі молоді інженери вдосконалюють проект, а потім постараються залучити великий капітал для масового випуску автомобіля для людей з інвалідністю.

Велика Епоха

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук