Стецюк Макар

by Наталія | 7 Лютого 2017 10:36

Я, Мокієнко Ірина Михайлівна, мати Стецюка Макара Олексійовича (4 роки), дитини з інвалідністю, з діагнозом ДЦП, спастична диплегія, рухові порушення ІІІ рівня за класифікацією GMFCS.

Стецюк Макар

Нашому синочку Макару 20 лютого виповниться 5 років, за ці роки, він пройшов не простий шлях від реанімаціїї до позитивних результатів у розвитку, зважаючи на його діагноз.

Макарчик жадана дитина, яку ми з радістю очікували, вагітність у мене проходила добре, без ускладеннь і загроз. Пологи розпочалися вчасно, в строк і нічого не передвіщало біди. Але, нажаль, пологи були дуже складними, і Макар отримав сильну травму. Коли він народився він вже не дихав, не кричав і не рухався, знаходився у стані тяжкої асфіксії, що призвело до набряку мозку. З перших днів життя Макара почалася боротьба за його подальше повноцінне життя...

Ми постійно займаємося масажами, ЛФК, плаванням, велотренуваннями. Макар проходить курси голкотерапії, мануальної терапії. Постійно займається з логопедом та дефектологом, також відвідуємо розвиваючі заняття. Він вже пройшов чотирнадцять курсів реабілітації, пройшов також дельфінотерапію і іпотерапію. Завдяки цьому, Макар вже вміє повзати, сідати, вставати на ніжки біля опори і у 3,5 роки зробив свої перші самостійні кроки, ще не впевнені, але такі довгоочікувані. Це результати безперервної і тяжкої праці.

Стецюк Макар

Макарчик привітна та розумна дитина, яка прагне жити повноцінним, цікавим життям, його інтелект повністю збережено. Він цікавиться всім, що і всі дітки його віку. Любить гратися іграшками, малювати, слухати музику та книжки. Дуже любить товариство дітей, хоче з ними ходити, бігати, грати…

Лікарі нам радять проходити регулярні курси реабілітації кожні два-три місяці, тому що, Макар перспективна дитина і він зможе самостійно все робити. Тільки треба постійно займатися і чим скоріше, він отримає кваліфіковану допомогу, тим більші та кращі будуть результати нашої праці.

Зараз Макар записаний на курс реабілітації в МЦ "Інново" (м. Львів) на березень місяць 2017 року, вартість курсу реабілітації становить 21180,00 грн. Для нас це дуже великі гроші, які ми не можемо самостійно зібрати, всі наші заощадження вже вичерпано. А лікування ДЦП, це дуже довготривалий та дорогий процес, для того, щоб дитина досягла гарних результатів та могла самостійно себе обслуговувати у майбутньому. Лікування дає позитивні результати і лікарі радять продовжувати лікування і надалі, Макар пройшов в "Інново" вже шість курсів і саме там він почав робити самостійні кроки. Тому я звертаюся до добрих людей за допомогою і підтримкою! Будемо дуже вдячні за розуміння всім людям, які відгукнуться на наше прохання допомогти Макару!

Я додаю наші документи до цього листа та рахунки на лікування Макара.

Реквізити для перерахування коштів: Карта Приват Банку № 5211537452711695 Мокієнко Ірина Михайлівна (мама Стецюка Макара).

Детальну інформацію про Макара Ви можете отримати у групах допомоги (там я викладаю усі фото, відео, звіти про надходження та документи): В Контактах http://vk.com/club61676218 Фейсбук https://www.facebook.com/groups/Makar.Life/

З повагою, Ірина (тел. 066 205 48 47)

Виписка з історії розвитку Стецюка Макара

Виписка з історії розвитку Стецюка Макара

Виписка з історії розвитку Стецюка Макара

Виписка з історії розвитку Стецюка Макара

Рахунок

Source URL: http://naiu.org.ua/stetsyuk-makar/