Стартувала традиційна соціальна акція з оздоровлення дітей з інвалідністю

14 Червня 2018 Друкувати цю новину

Стартувала традиційна соціальна акція з оздоровлення дітей з інвалідністю

Уже кілька років у нашому місті діє єдина в Україні соціальна акція з оздоровлення дітей та молоді з інвалідністю (віком до 35 років включно) на узбережжі моря. Започаткував її міський голова Олександр Мамай.

12 червня стартував оздоровчий сезон-2018: близько ста перших відпочивальників вирушили на Азовське море.

Цьогоріч в рамках програми соціального забезпечення та соціального захисту населення міста «Турбота» з міського бюджету на проведення оздоровлення виділено трохи більше 3 мільйонів гривень. Кошти розподілені між двома найбільшими у місті організаціями, які опікуються дітьми та молоддю з інвалідністю: «Міська асоціація дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю з дитинства м.Полтава» та «Полтавський місцевий осередок Всеукраїнської організації осіб з інвалідністю «Союз організацій осіб з інвалідністю України».

 

Особисто побажав гарної дороги та приємного відпочинку усім міський голова Олександр Мамай. Під час спілкування мер зауважив, що батьки та діти можуть завжди розраховувати на підтримку з боку міської влади:

– Одне з першочергових завдань влади міста – турбота про підростаюче покоління. Особливої підтримки потребують ті діти та молоді люди, яким усе життя судилося боротися зі складними обставинами долі. На жаль, є такі хвороби, які вилікувати не можна. Але необхідно зробити усе для того, аби їм, не дай Боже, не ставало гірше, охопити їх увагою, турботою. Поїздка на море – це прекрасна нагода трішки покращити своє здоров'я, набратися сил, змінити обстановку, отримати позитивні емоції, а також провести час у компанії зі своїми друзями.

Стартувала традиційна соціальна акція з оздоровлення дітей з інвалідністю

Самі ж батьки зауважують, що не кожен має можливість відвезти свою дитини на море на цілий тиждень. Їхати, скажімо, на три доби – для сімейного гаманця легше, але складніше для дитини. Адже кожен має свої особливості, потреби, по-своєму переживає переїзд. Тому такій допомозі щиро вдячні.

– Ще ось тільки сідатимемо в автобус, а вже такі задоволені, – розповіла мама Оксана Вовк. – Відпочиватимемо на морі вже не вперше. Щоразу – чудово. Упевнена, буде так і зараз. Комфортабельні автобуси, хороші умови на базі, харчування – продумано все. Моя донька Надійка знову отримає масу позитивних емоцій і буде ще довго з посмішкою згадувати про нашу літню подорож.

Поїздки на Азовське та Чорне моря триватимуть протягом літа.

Полтавська міська рада + Фото

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук