Спортсмени з Дніпропетровщини на дефлімпійському чемпіонаті Європи з плавання вибороли 3 срібні та 5 бронзових медалей

7 Липня 2014

Спортсмени з Дніпропетровщини на дефлімпійському чемпіонаті Європи з плавання вибороли 3 срібні та 5 бронзових медалейСпортсмени з Дніпропетровщини на дефлімпійському чемпіонаті Європи з плавання вибороли 3 срібні та 5 бронзових медалей. Про це повідомили у департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації.

У місті Саранськ (Росія) відбувся чемпіонат Європи з плавання серед спортсменів з вадами слуху. Національна збірна команда України була представлена 20 спортсменами. У загальнокомандному заліку вона посіла 4 місце, виборовши 19 медалей: 2 золоті, 6 срібних та 11 бронзових.

У складі національної збірної команди виступали 4 дніпропетровські спортсмени. Всі вони – вихованці Дніпропетровської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи для дітей-осіб з інвалідністю паралімпійського резерву. На змаганнях представники регіону вибороли 8 нагород: 3 срібних та 5 бронзових, а саме:

1. Артем Карниш – 1 срібна (естафета 4х200 метрів вільним стилем) та 2 бронзові (1500 метрів та 400 метрів вільним стилем) нагороди. Також він встановив три рекорди України на дистанціях 1500, 400 та 200 метрів вільним стилем;
  2. Ростислав Якубовський – 2 срібні (естафети 4х200 метрів вільним стилем та 4х100 комплексним плаванням) та 1 бронзова (200 метрів батерфляй) нагороди, а також встановив рекорд України на дистанції 200 метрів батерфляй;