Соціальний захист та професійна реабілітація осіб з інвалідністю

26 Травня 2014 Друкувати цю новину

Соціальний захист та професійна реабілітація осіб з інвалідністюЛюди з обмеженими можливостями потребують справедливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві.

Залучення до активного життя людей з інвалідністю – один із пріоритетних напрямків соціальної політики держави. На допомогу особам з обмеженими фізичними можливостями направлена діяльність Полтавського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю. Працівники облвідділення Фонду систематично приймають участь у проведені заходів для цієї категорії населення.

19 та 20 травня у приміщені міського та районного центрів зайнятості були проведені семінари "Соціальний захист та професійна реабілітація осіб з інвалідністю". На захід були запрошені особи з інвалідністю, що перебувають на обліку в центрах зайнятості.

До учасників семінару був доведений перелік професій, які актуальні на ринку праці. Проінформовано про можливість отримати реальну допомогу на оплату навчання, в тому числі професійного за рахунок коштів Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю у навчальних закладах. Пошукачі були зацікавлені позитивним досвідом людей з обмеженими фізичними можливостями, які змогли працевлаштуватися після проходження навчання у спеціальних центрах професійної реабілітації системи Міністерства соціальної політики України. В таких центрах, окрім здобуття робітничих спеціальностей, люди з інвалідністю можуть отримати медичні послуги, розкрити свої творчі здібності, цікаво провести дозвілля.

У процесі обговорення були надані відповіді на всі запитання, які виникали у учасників семінару.

Полтавське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю разом із соціальними партнерами і надалі буде продовжувати роботу по професійній реабілітації осіб з інвалідністю.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук