Сьогодні підвели підсумки змагань з лижних перегонів на кубку світу, що проходить в Західному центрі

16 Січня 2017

Сьогодні, 16 січня, у третій день змагань кубку світу з лижних перегонів та біатлону, що 13 січня стартував у Західному реабілітаційно-спортивному центрі, пройшли останні змагання з лижних гонок на дистанціях 900 м (категорія сидячі) та 1500 м (категорія стоячи та з порушеннями зору). Яскравим підсумком з лижних перегонів став доробок 7 із 18-ти країн-учасниць (Україна, Австрія, Білорусь, Фінляндія, Німеччина, Норвегія, Корея). У команди України сьогодні – 5 золотих, 4 срібні та 1 бронзова нагороди, у команди Німеччини 1 золота медаль, у збірної команди Білорусі – 2 срібні та 1 бронзова нагорода, у команд Кореї, Норвегії, Фінляндії, Австрії  – по одній бронзовій медалі.

Серед жінок з порушеннями зору, які першими сьогодні фінішували у спринті (дистанція 1500м), золоту нагороду на отримала Шишкова Оксана (гайд – Казаков Віталій), яка випередила свою співвітчизницю Прилуцьку Ольгу (гайд – Бабар Борис). Третьою у цій категорії стала спортсменка з Австрії Едлінгер Карина з гайдом Едлінгер Дж.Дж.

У жінок в категорії стоячи на такій самій дистанції весь п’єдестал знову ж таки був українським: золоту нагороду виборола Кононова Олександра,  срібло у Ляшенко Людмили, третю сходинку посіла Буй Ірина.

Українці Уткін Юрій з гайдом Переходою Русланом та Ковалевський Анатолій з гайдом Мукшиним Олександром посіли перше та друге місця в категорії спортсменів з порушеннями зору на дистанції 1500м. Третім став представник Білорусі Голуб Юрій (Будзіновіч Дмітрій – гайд).

У класі стоячи серед чоловіків на цій же дистанції на самому фініші відбулась захоплива боротьба за золоту нагороду серед представників України: лише за мить випередив Вовчинський Григорій свого товариша по команді Рептюха Ігоря, виборовши золото. Відтак, у Ігоря – срібна нагорода, а у фіна Туомісто Ілка – бронзова медаль.

Традиційною золотою нагородою в категорії сидячи серед жінок завершились старти німкені Ескау Андреа (сьогодні у спринті та дистанції 900 м), друге місце у Графеєвої Ліджії з Білорусі, третя – норвежка Скарштайн Бірджіт.

У чоловіків в категорії сидячи на цій же спринтерській дистанції першим став Яровий Максим з України, другим – білорус Лобан Дмітрій, третім – представник Кореї Сін Ей Х’юн.

Відтак, можна підвести перші неофіційні підсумки змагань з лижних гонок, які завершились сьогодні в Західному реабілітаційно-спортивному центрі