Сьогодні, 22 березня, о 19:30 в програмі “Спорт”…

22 Березня 2016

Сьогодні, 22 березня, о 19:30 в програмі “Спорт”, що на Першому національному телеканалі – сюжет про потужний виступ національної паралімпійської збірної команди України з зимових видів спорту на етапі кубку світу з лижних гонок та біатлону-2016.

Нагадаємо, що в доробку національної паралімпійської збірної команди з зимових видів спорту 19 високих нагород (7 – в біатлоні, 12 – в лижних гонках), серед яких 9 золотих, 4 срібних та 6 бронзових медалей та друге місце у світі.

У фіналі кубку світу (за підсумками двох етапів кубку світу, в яких українці взяли участь) національна паралімпійська збірна команда України стала другою у світі, виборовши 46 медалей, серед яких – 17 золотих, 12 срібних та 17 бронзових нагород (нагадаємо, що у попередньому етапі, що проходив у Німеччині, паралімпійці з України взяли 8 золотих, 8 срібних та 11 бронзових медалей, всього – 27 нагород). Кононова Олександра за підсумками двох етапів кубку світу з лижних гонок та біатлону – найкраща від української команди. Вона поклала в скарбничку національної паралімпійської збірної команди України 9 високих нагород, серед яких – 7 золотих та 2 срібні медалі.