Скоро Центр соцреабілітації дітей-осіб з інвалідністю у Кіровограді працюватиме повний день

10 Квітня 2013 Друкувати цю новину

Комунальний заклад «Центр соцiальної реабiлiтацiї (денного перебування) дiтей-iнвалiдiв Кiровської районної у м. Кiровоградi ради» вже до травня розпочне свою роботу у повний день – зранку до вечора.

Про це повідомила директор закладу Ганна Заботкіна під час візиту голови Кіровоградської ОДА Андрія Ніколаєнка сьогодні, 3 квітня, передає кореспондент Новин Кіровоградщини.

Це дозволить батькам влаштуватися на роботу або займатися своїми справами, у той час як з їхніми дітьми працюватимуть фахівці. Найближчим часом це питання буде вирішене. Також планується відкриття другого поверху, в якій зможуть перебувати ще дві групи дітей. Зараз заклад відвідують 33 дітей.

Перебування тут, включно з харчуванням, як і раніше буде для батьків безкоштовним.

Також Андрій Ніколаєнко пообіцяв розглянути питання щодо роботи в закладі басейну, якщо для цього є технічні умови та приміщення. Крім того, до Дня захисту дітей, за словами губернатора, буде відкрито сенсорну кімнату. Сенсорна кiмната – це оточуюче середовище, яке наповнене рiзними стимуляторами, що дiють на органи зору, слуху, дотику та рухові рецептори.

Крім того, Андрій Ніколаєнко доручив створити та налагодити підвезення дітей-осіб з інвалідністю, особливо візочників, разом з їхніми батьками до закладу і від нього. До цього може бути залучене соціальне таксі та кілька одиниць транспорту від Кіровського та Ленінської райрад.

Загалом очільник області залишився задоволений поїздкою та зауважив, що впровадження нових соціальних ініціатив Президента у цьому напрямку дозволить посилити співпрацю між батьками, подібними закладами і владою. Це дозволить відшукувати засоби для створення повноцінних та сприятливих умов для дітей з особливими потребами. 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук