Шкільний автобус

11 Вересня 2017 Друкувати цю новину

5 вересня у Львові на базі Навчально-реабілітаційного центру (НРЦ) Святого Миколая в смт Брюховичі відбулася презентація нових моделей шкільних автобусів «Атаман» виробництва Черкаського автобусного заводу. Зокрема, було презентовано спеціальний шкільний автобус, пристосований для перевезення дітей з інвалідністю, які вже цього року буде закуплено у НРЦ Львівщини.

Заступник директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації підкреслив, що в Україні впродовж трьох років не було змоги придбати жодного автобуса з можливістю перевезення дітей з особливими потребами. «Представники Черкаського автобусного заводу відгукнулися на прохання Львівщини, підійшли до справи з неабиякою завзятістю та професійністю й виготовили такий екземпляр, облаштований для безпечного та комфортного перевезення дітей. Львівщина перша в Україні замовила чотири таких автобуси. Сподіваємося, що до 31 жовтня, відповідно до умов договору, ці автобуси будуть поставлені в наші навчальні заклади.

Шкільний автобус

Комерційний директор Черкаського автобусного заводу  розповів, що виробництво шкільних автобусів під брендом «Атаман» розпочалося у 2003 році. З того часу завод не зупиняв виробництва. А у січні 2017 року розпочалася робота з реалізації нового проекту – спеціальних шкільних автобусів, пристосованих для перевезення дітей з інвалідністю.

Шкільний автобус

Автобус обладнаний підйомником фірми Дхолландія, вага котрого 350 кг. Для цього кузов автобуса є трохи довшим, з підсиленою задньою підвіскою: ресори і пневмоподушки, що забезпечує плавний і стійкий рух на різних дорогах. В салоні є два місця для крісел колісних, з котрих, при бажанні, можна пересісти в м'які пасажирські крісла з підлокітниками і пасами безпеки.

Я. Грибальський,

представник НАІУ у Львівській обл.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук