Щорічний бал, присвячений Міжнародному дню волонтера

7 Грудня 2017 Друкувати цю новину

Щорічний бал, присвячений Міжнародному дню волонтера

Благодійна організація «Запорізький благодійний фонд «Єврейський общинний центр «Мазаль Тов» запрошує взяти участь у щорічному балі, присвяченому Міжнародному дню волонтера та Міжнародному дню людей з інвалідністю 10 грудня 2017 року.

Програма відбудеться 10 грудня 2017 року о 13.00 в приміщенні БК “Металургів” ВАТ “Запоріжсталь”. До участі у заході запрошені представники влади, організації-партнери, творчі колективи, спонсори. На Балу усіх чекає насичена культурно-розважальна програма «Відродження»: привітання волонтерських організацій, яскраві концертні номери, танцювальна програма, різноманітні майстер-класи, в тому числі за безпосередньої участі людей з інвалідністю, людей похилого віку та волонтерів. В рамках події можна стати: Гостем, Учасником, Благодійником, Спонсором, Партнером програм, Волонтером.

Детальна інформація - за телефоном: 066 988-56-75, Павлік Ольга.

Контакти 

  • 066 988-56-75
  • Павлік Ольга
  • Благодійна організація «Запорізький благодійний фонд «Єврейський общинний центр «Мазаль Тов» запрошує взяти участь у щорічному балі, присвяченому Міжнародному дню волонтера та Міжнародному дню людей з інвалідністю 10 грудня 2017 року.
  • https://www.facebook.com/JCCMazalTov/

Ресурсний центр ГУРТ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук