Семінар-тренінг для лідерів громадських об’єднань осіб з інвалідністю «Школа незалежного життя»

17 Серпня 2017 Друкувати цю новину

З 29 по 31 серпня 2017 року у с. Зарічани Житомирської області Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» спільно з Житомирською обласною громадською організацією людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я.» проводить семінар-тренінг для лідерів громадських об’єднань осіб з інвалідністю «Школа незалежного життя».

Під час тренінгу лідери ГО дізнаються про працевлаштування осіб з інвалідністю у Житомирській області, а також стан створення доступних робочих місць для осіб які пересуваються на інвалідних візках. Отримають інформацію про можливість отримання безповоротної фінансової допомоги для підприємств де працюють особи з інвалідністю, а також обговорять пенсійну реформу та які зміни у законодавстві чекають на нас, зокрема, індивідуальний підхід щодо нарахувань пенсій. Окремо будуть преведені майстер-класи та практикуми щодо започаткування власної справи та необхідних передумов для того.

До участі запршені представники Житомирської ОДА та Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю у Житомирській області.

Координатор:
Ковалюк Неля Дмитрівна – представник Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ) в Житомирській обл., голова Житомирської обласної громадської організації людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я.».

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук