Семь вопросов Антону Дацко

16 Вересня 2015 Друкувати цю новину

Anton-Datsko2Перед началом чемпионата мира по фехтованию представители Международного Паралимпийского Комитета задали несколько вопросов лидеру украинской сборной Антону Дацко.

Привожу текст этого интервью.

1.​ Ви останнім часом показуєте дуже хороші результати, включаючи високі нагороди. Ви задоволені своєю теперішньою формою?
Я в гарній формі, та ще треба багато працювати, щоб добитися того, що потрібно. Відчуваю, що можу фехтувати краще.

2.​ Вже не багато часу залишилося до Чемпіонату світу. Як Ви готуєтесь до цього заходу? Як проходять тренування?
До Чемпіонату світу справді залишилося зовсім трішки, ми готуємося за звичною програмою. У нас проходять регулярні тренування: навчальні уроки і тренувальні бої. Також займаюсь загальнофізичною підготовкою. Перед самим стартом з першого вересня буде збір національної команди в Києві.

3.​ Яка Ваша ціль на Чемпіонат світу?
Чемпіонат світу це генеральна репетиція перед параолімпійськими іграми. Буду старатися перемогти усіх суперників!

4.​ На останньому чемпіонаті Європи у Страсбурзі Ви виграли обидві дисципліни рапіру та шаблю. Чим для Вас відрізняються чемпіонат Європи від чемпіонату світу?
Чемпіонат Європи трохи нижчій за рівнем змагання. В Угорщині будуть представлені усі найсильніші спортсмени, що дасть можливість випробувати свої сили в повній мірі.

5.​ Чи є спортсмени, яких би Ви ідентифікували як своїх основних конкурентів за звання чемпіону світу?
Я знаю усіх спортсменів, які можуть претендувати на високі місця. Не буду їх перечислювати, наперед не дуже люблю виділяти конкурентів. Корекцію буду робити по ходу змагань, налаштовуватися на суперників буду беспосередньо перед поєдинком.

6.​ На даний момент Ви №2 у рейтингу з рапіри та №3 у рейтингу з шаблі. Ви переглядаєте рейтинг? Чи є для Вас ціллю бути номером один?
Звичайно, я переглядаю рейтинг і мені було приємно, коли був у ньому перший. Я не ставлю собі ціль бути першим в рейтингу. Коли виступаю на змагання є проста ціль дійти по можливості до фіналу і виграти.

7.​ Чи відчуваєте Ви додатковий тиск від того, що наближаються Паралімпійські ігри в Ріо? Ви вибороли срібло у Лондоні в 2012 році, чи Ви впевнені, що зможете вибороти золото у 2016 році?
Звичайно по мірі наближення Паралімпійських ігор тиск буде наростати. Найскладніше було виступати мені в Пекіні. Це були мої перші параолімпійські ігри. В Лондоні уже було набагато легше. Тому я впевнений, що в Ріо зможу впоратися з хвилюванням і поборотися за високі місця!

Паралимпийский спорт в Украине

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук