Розшукуються соціальні підприємства!

14 Лютого 2017 Друкувати цю новину

Розшукуються соціальні підприємства!ГО «СОЦІУМ-ХХІ» спільно з Western NIS Enterprise Fund  проводить опитування щодо актуального стану соціальних підприємств України. За результатами даного опитування буде підготовлено електронний Каталог соціальних підприємств України. У Каталозі вже зареєструвалося більше 80-ти соціальних підприємств! Але за оцінками експертів кількість підприємств, що мають соціальну місію, значно більше. У зв’язку з цим ми продовжуємо розшукувати соціальних підприємців та дізнаватися про їх унікальні історії бізнесу, які допомагають іншим.

Соціальні підприємства – це організації (незалежно від організаційно-правової форми), які вирішують соціальні чи екологічні проблеми.

Якщо хоча б один з наступних критеріїв відповідає діяльності Вашої організації – ласкаво просимо до Каталогу!

  • працевлаштування вразливих груп населення (ветерани АТО, вимушені переселенці, малозабезпечені, люди з інвалідністю та ін.)
  • частина чи весь прибуток від діяльності спрямовується на підтримання статутної діяльності ГО, БО чи БФ
  • частина чи весь прибуток виділяється на фінансування окремих видів послуг для соціально вразливих груп населення або підтримки соціальних, культурних чи спортивних заходів, проектів

Для того щоб потрапити до Каталогу, необхідно заповнити анкету за посиланням:

Розміщення інформації про соціальне підприємство у Каталозі допоможе Вам:

  • Розповісти всій Україні про Вашу соціальну чи екологічну місію, історію створення та діяльність. Чудова можливість, щоб про Вас заговорили ще більше!
  • Отримувати сповіщення про грантові та кредитні програми для соціальних підприємств, навчальні курси, тренінги та Форуми, тощо.
  • Отримати можливість пільгового кредитування від Western NIS Enterprise Fund до 3 років (ставка за кредитом 5-10% річних).
  • Долучитися до спільноти соціальних підприємців та знайти потенційних бізнес-партнерів чи об’єднатися в асоціацію.

Участь у опитуванні та подальша публікація в Каталозі безкоштовна. Підготовлений електронний Каталог соціальних підприємств України буде розміщено на порталі www.socialbusiness.in.ua та на сайті www.wnisef.org (у вільному доступі). Каталогом зможуть користуватися усі, хто цікавиться соціальним підприємництвом, хто мріє створити своє соціальне підприємство та всі-всі, хто прагне отримувати якісні послуги, купувати хороші товари та при цьому приносити користь іншим.

Контакти:

ГО «Соціум-ХХІ»

Марина Гончарова

secatalogua@gmail.com

Громадський простір

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук