Робоче місце може стати квитком у нове життя

13 Листопада 2014 Друкувати цю новину

PictureЛюдей з обмеженими фізичними можливостями вирізняє бажання бути корисними та потрібними. А це значить, що вони хочуть і можуть працювати.

Чернігівське учбово-виробниче підприємство УТОГ - єдине підприємство в області, на якому основною робочою силою є нечуючі інваліди.

Задля  забезпечення функціонування та збереження існуючих робочих місць для осіб з інвалідністю підприємству надається Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю безповоротна фінансова допомога на технічне переоснащення.

І 2014 рік для Чернігівського УВП УТОГ став особливим. Адже саме цьому підприємству була надана фінансова допомога на закупівлю преса дублюючого з метою створення додаткового робочого місця для працевлаштування осіб з інвалідністю.

Не завжди люди з особливими потребами виглядають зраненими гіллям на дереві життя. Так склалося, що на підприємстві працевлаштована інвалід ІІІ групи Тишкевич Т.М., переселенка зі Сходу.

Тетяна сама родом з Чернігівського району і певний час працювала швачкою на Чернігівському УВП УТОГ. Але так склалося життя, що після заміжжя переїхала до м. Антрацит Луганської області, де і проживала до недавнього часу. Та бойові дії, які розгорнулися на сході, змусили її родину розпочинати все з «нуля»: шукати оселю, роботу, а потім звикати до життя у новому місті. Рішення - повернутися до міста Чернігова, прийшло само собою, адже саме тут пройшло босоноге дитинство, та батьки до сих пір проживають на Чернігівщині. В пошуках роботи вона звернулася до керівництва УТОГу яке і запропонувало робоче місце швачки, а окрім цього і забезпечило житлом. На даний час підприємство Тетяна називає годувальником.

І саме в Тетяни можна повчитися вимогливості до себе, волі до перемоги.

Отже, необхідні зусилля всього суспільства для того, щоб люди з обмеженими фізичними можливостями стали повноправними громадянами своєї країни.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук