Реабілітація осіб з інвалідністю-спинальників

27 Травня 2015 Друкувати цю новину

PictureНа базі ДП «Клінічний санаторій ім. Пирогова» ПрАТ «Укрпрофоздоровниця»,  у м. Одеса, на курорті  Куяльник відбувся круглий стіл, на якому був присутній директор Одеського обласного відділення ФСЗІ Кольцов В.М та начальник відділу взаємодії з роботодавцями організаційної та кадрової роботи Берлізова С.В. Така форма публічного обговорення цієї проблеми для того, щоб усі учасники, представники різних галузей суспільства, почували себе рівноправними. Була вислухана думка лікарів, урядовців, політиків, військовослужбовців, представників органів соц. захисту  населення, людей з обмеженими можливостями, що відчули цю проблему на собі.

Тематика круглого столу була направлена на актуальність та соціальну значимість проблеми медичної  реабілітації осіб з інвалідністю-спинальників в Україні. На круглому столі вітальне слово брав голова правління ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» Субота М.В. Учасниками були керівники санаторно-курортних закладів ПрАТ  «Укрпрофоздоровниця». А також;  Колчак О.М заст. дир,. Департаменту оздоровлення і санаторно-курортного лікування,  гл.лікар Клін.санаторію «Березовськи мінеральні води» д.м.н, проф., зав. кафедрою організації охорони здоров`я Харьківського  мед університету Сердюк О.І,  асоціація осіб з інвалідністю-спинальників Палазюк В.М, д.м.н, професор, завідувач кафедри фізіотерапії та медичної реабілітації НМАПО, голова правління ГО «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини» Владимиров О.А, асоціація нейрохірургів  України Гук А.М та інші.

Обговорювались такі питання:

  1. Особливості створеннята організації діяльності відділень реабілітації спинальних хворих в  санаторно-курортних закладах.
  2. Про необхідність розробки та прийняття Закону України «Про реабілітацію».
  3. Про можливість надання реабілітаційної допомоги спинальним  хворим в ДП «Клінічний санаторій ім. Пирогова» .
  4. Про організацію реабілітації спинальних хворих на міжнародному рівні в країнах ближнього та дальнього зарубіжжя.
  5. Загострення проблеми реабілітації хворих після перенесених травм  та захворювань хребта і спинного мозку у зв'язку  з проведенням АТО на сході країни.

Також проводився огляд лікувально-діагностичної бази клінічного санаторію ім. Пирогова.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук