Привітання Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю, голови НАІУ Валерія Сушкевича учасникам та організаторам Першого Всеукраїнського конкурсу серед чоловіків «Мужність без обмежень»

by sancho | 8 Червня 2018 10:10

Шановні учасники, організатори та гості!

Від імені Національної Асамблеї людей з інвалідністю України вітаю ВАС із проведенням Першого Всеукраїнського конкурсу серед чоловіків «Мужність без обмежень».

Невід’ємною частиною нашого життя є випробування. Але завдяки ним ми відкриваємо в собі нові горизонти, нові можливості, новий потенціал, який навряд чи відкрився б у звичайних життєвих обставинах. Вміння ефективно використати цей потенціал під силу далеко не всім. Але це не про наших учасників...

Переконаний, що цей конкурс стане знаменною подією і ми будемо свідками необмеженої мужності, сили духу і волі, чесної боротьби учасників на шляху до перемоги.

Бажаю всім учасникам продемонструвати свої спортивні та творчі здібності, показати вміння та навички, розкрити свій потенціал.

Зичу всім успіхів, впевненості у своїх силах, повної мобілізації внутрішніх можливостей, максимальної концентрації, блискучої витримки.

Шановні гості і вболівальники, не обмежуйте свої емоції та оплески. Ці молоді хлопці - фіналісти конкурсу, і вони вже переможці і безперечно  заслуговують на вашу підтримку.

Здоров’я, наснаги, оптимізму і яскравих перемог!

Із шаною, повагою та найщирішими побажаннями, 

Уповноважений Президента України  з прав людей з інвалідністю,

Голова Національної Асамблеї людей з інвалідністю України  Валерій Сушкевич  

Source URL: http://naiu.org.ua/pryvitannya-upovnovazhenogo-prezydenta-ukrayiny-z-prav-lyudej-z-invalidnistyu-golovy-naiu-valeriya-sushkevycha-uchasnykam-ta-organizatoram-pershogo-vseukrayinskogo-konkursu-sered-cholovikiv-muzhnist-b/