З 26 по 30 серпня 2016 р. пройшла Всеукраїнська нарада/збори представників громадських об’єднань – членів та партнерів НАІУ

2 Вересня 2016 Друкувати цю новину

Всеукраїнська нарадазбори представників громадських об’єднань – членів та партнерів НАІУЗ 26 по 30 серпня 2016 р. у Львівській області, в унікальному природньому середовищі гірських Карпат, на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України пройшла Всеукраїнська нарада/збори представників громадських об’єднань – членів та партнерів Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України.
В рамках заходу відбулось представлення результатів діяльності інноваційних програм та проектів НАІУ на національному та регіональному рівнях у сфері захисту прав та інтересів осіб з інвалідністю у різних сферах життєдіяльності за 2016 рік.
Всеукраїнська нарадазбори представників громадських об’єднань – членів та партнерів НАІУ 1Учасники наради мали змогу обговорити стратегічні напрямки діяльності організації на місцях в умовах децентралізації, пройти навчання щодо планування діяльності ГОІ на місцевому рівні, обмінятися досвідом та презентувати результати своєї роботи в регіонах.
За підсумками наради буде створено стратегічний план розвитку організації на 2017-2020 роки.

Більше фото знаходиться в фотогалереї.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук