повернутися на головну

Пропоную роботу

Assistant Accountant post

We are pleased to inform you about prolongation of the recruitment period for an Assistant Accountant post.

Детальніше

BILLA Україна запрошує на роботу

Національна асамблея людей з інвалідністю України розпочинає співпрацю з BILLA Україна щодо працевлаштування людей з інвалідністю.  Підприємство зі 100% іноземними інвестиціями BILLA Україна запрошує на роботу людей з інвалідністю Києва та Київської області

Детальніше

Обучение популярным профессиям – в 18 городах Украины – предложение от ЧП “Эксклюзив-Гарант”

Приватне підприємство «ЕКСКЛЮЗИВ – ГАРАНТ» пропонує провести НАВЧАННЯ, перенавчання, заняття з підвищення кваліфікації представників від Вашої організації. Наша компанія працює на ринку освітніх послуг більше 18 років і є лідером.

Детальніше

Міжнародний готель ІнтерКонтинеталь Київ шукає в команду співробітників з робочою групою інвалідності та бажанням працювати.

Досвід роботи не є обов'яковим. Головне, що у Вас є бажання розвиватися у команді найкращих. Ми цінуємо працелюбність та доброзичливість у роботі.

Детальніше

IFES оголошує конкурс на посаду Асистента-дослідника (Київ)

IFES запрошує зацікавлених кандидатів взяти участь у конкурсі на посаду Асистента-дослідника. Дедлайн – 24 липня 2017 р.

Детальніше

Вакансия Офис-менеджер

Срочно ищем, Офис-менеджера (человек с инвалидностью), в компанию, которая занимается импортом антикоррозионных покрытий.

Детальніше

В представительстве международной компании Hempel открыта позиция «Офис-менеджер»

В представительство международной компании Hempel (www.hempel.ru), которая занимается импортом антикоррозионных покрытий и ЛКМ (лакокрасочные материалы), открыта позиция «Офис-менеджер» (человек с инвалидностью).

Детальніше